Kadına Dair Herşey

Bayanlar İçin Dövme Modelleri İçerisinde En Çok Beğenilenler

Bayanlar İçin Dövme Modelleri İçerisinde En Çok Beğenilenler

Dövme yaptırmak günümüzde çok moda. Bir çok kişi dövmeyi aksesuar olarak görüyor. Ve bunun için ön araştırma ya da çizim yaptırıp dövmecilerin kapısını çalıyorlar. İnternette kadınların bulabileceği çeşitli örnekler var fakat hemen beğendiğiniz örneği yapmak doğru değildir. Geri dönüşü olmayan bir yol dövme. Gerçi yine de dövme sildirme operasyonu var. Lazerle dövme sildirme diye araştırabilirsiniz. Fakat yanık bir leke bıraktığını da söyleyelim. Küçük dövme modelleri bayanlar için önerimiz aşağıdadır.

Dövme Yaptırmadan Önce İyi Düşünün

Erkekler genellikle büyük dövmelerden hoşlanırken küçük dövme modelleri bayanların daha çok ilgisini çekmektedir. Öncelikle sevgilinizle ilgili dövme yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra pişman olup değiştiren çok fazla insan oluyor. Ve dövme yapılmış yere tekrar dövme yaptırmak – cover deniliyor bu işleme – ya da sildirmek, normal dövme yaptırmaktan çok daha masraflı ve acılı oluyor. Küçük bir dövme yaptıracaksanız ve bu dövme bir yazı dövmesi olacaksa fontunuzu iyi seçmelisiniz. Aynı zamanda çok küçük bir yazı olmamasına da dikkat etmelisiniz. Çünkü küçük yazılar dövme yapılırken çizgilerde sıkıntı yaratabiliyor. İyi bir dövme sanatçısı bile harflerin boşluklarını kaçırabiliyor. Ayrıca dövme iyi yapılsa bile küçük harfler daha sonra çok daha kolay deforme olabiliyor.

 

Bayanlar İçin Küçük Dövme Modelleri

Bayanlar için önereceğimiz ilk altın kural klişelerden uzak durun. Melek dövmesi, kanat dövmesi, sonsuzluk işareti dövmesi, çiçek dövmesi, kelebek dövmesi, kuş dövmesi, pati dövmesi, kalp dövmesi ve dreamcatcher küçük dövme modelleri bayanların en çok tercih ettiği ve klişeleşmiş dövmelerdendir.

Bunun yerine yerli ve yabancı dövme sanatçılarının instagram hesaplarını takip edip ilham alabilirsiniz. Ayrıca hayalini kurduğunuz ya da çok sevdiğiniz dövmeleri, bu dövme sanatçılarını arayıp stüdyolarını ziyaret edebilir, dövmenizi belirli bir ücret karşılığında onlara çizdirebilirsiniz. Üstelik dövme sanatçınızın çizimini beğenmezseniz yaptırmak zorunda da değilsiniz. Watercolor dediğimiz sulu boya tekniği ya da sıçratılmış renk tarzında dövmeler, animasyon karekterleri, parmağınızda ya da bileğinizde yer verebileceğiniz hayvan figürleri küçük dövme modelleri bayanlar için önerilerimizdendir.

Bir önceki yazımız olan Dolgun Kirpikler İçin Rimel Sürme Yöntemleri başlıklı makalemizde doğru makyaj yapmak, makyaj yapmanın püf noktaları ve Rimel Sürme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Bayanlar İçin Dövme Modelleri İçerisinde En Çok Beğenilenler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ