Kadına Dair Herşey

Bebek Maması Diyeti

Bebek Maması Diyeti

Bebek Maması Diyeti

Holywood yıldızlarının çok tercih ettiği diyetlerden biri olan bebek maması diyeti sayesinde kısa sürede kilo verebilirsiniz. Bebek maması diyeti boyunca kişiler günlük ortalama 9 veya 14 kavanoz bebek maması tüketmektedir.

Bebek Maması Diyeti

Bebek maması diyeti hem vücudu toksinlerden arındırmakta hem de kötü beslenme alışkanlıklarını ortadan kaldırmaktadır.  Sindirim sistemini düzenleyen bu diyet sayesinde kısa sürede kilo verebilirsiniz. Küçük bebek maması kavanozları sayesinde hem porsiyon kontrolü yapılabilmekte hem de her yerde kolayca uygulanabilmektedir.

Bebek Maması Kalorisi Ne Kadardır?

Bebek maması diyeti ile kilo vermek isteyen kişiler düşük kalorili bebek mamaları sayesinde hem ihtiyaç duyduğu besin kaynaklarını almakta hem de düşük kalorili bir beslenme şekli benimsemektedir.

Bebek Maması Kalorisi Ne Kadardır

100 gram bir bebek mamasının kalorisi 62’dir. Kadınların günlük kalori ihtiyacı 1800 ile 2000 arasında değişiklik göstermektedir. Erkeklerin günlük ihtiyaç duyduğu kalori miktarı ise 2200-2400 civarıdır. Bebek mamasının düşük kalorili olması nedeniyle kişiler kilo vermekte ve günlük kalori ihtiyacının altında kalori alma imkanına sahip olmaktadır.

Bebek Maması Diyeti Nasıl Yapılır?

Bebek maması diyetini uygulayacak olan kişilerin öncelikle doktor onayı almaları ve ardından diyete başlamamaları gerekmektedir. Bebek maması diyeti uygularken tercih ettiğiniz bebek maması markasının gıda kalitesi oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bebek Maması Diyeti Nasıl Yapılır

Size verilen bebek maması miktarına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bebek maması diyeti uygulamadan önce tercih edeceğiniz bebek mamasının düşük kalorili ve besin değerinin yüksek olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bebek maması diyet listesi aşağıda verilmiştir:

Bebek maması diyet listesi

Kahvaltı:

  • 1 veya 2 kavanoz bebek maması

Öğle Yemeği:

  • 1, 2 veya daha fazla bebek maması

Akşam Yemeği:

  • Akşam yemeğinde de bebek maması tüketebilirsiniz. Ancak bebek mamasından sıkıldıysanız balık, sebze veya az yağlı süt bulunduran yüksek proteine sahip besinler tüketebilirsiniz.

Bebek maması diyeti kolayca uygulanabilmesi nedeniyle çok tercih edilen bir diyet çeşididir. Bebek maması diyetini uygulayacak kişilerin tek ihtiyacı olan şey onlarca bebek maması kavanozudur. Tatilde, işyerinde, evde ve her yerde bebek maması diyetini uygulayabilir ve kısa sürede istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bebek Hırka Modelleri başlıklı makalemizde Bebek hırka modelleri anlatımlı, Bebek hırka modelleri yapılışı ve El örgüsü bebek hırka modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Bebek Maması Diyeti Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ