Kadına Dair Herşey

Bebek Ve Çocuklara Eğitici 7 Çizgi Film Önerisi

Bebek Ve Çocuklara Eğitici 7 Çizgi Film Önerisi

Bebekler ve çocuklar özellikle reklamlar ve çizgi filmleri çok severler. Bunları zaten seyrediyorlar madem bari eğitici olanlarını tercih ederek onlara katkıda bulunalım. Unutmadan sabahtan akşama TV seyredilmesi doğru değildir. Çocuklarınız ile TV seyretme saatlerini ayarlamanız gerekmektedir.

  1. Pepe

egitici-cizgi-film-1

Özellikle bundan bahsetmek isterim çünkü kendi ülkemize ait bizim insanlarımız tarafından bizim kültürümüze göre yapılan bir çizgi film

  1. Sevimli Dostlar

egitici-cizgi-film-2

Bu çizgi film sayılardan, şekillere, günlük, alışkanlıklardan, doğru davranış biçimlerine kadar eğitici bir seriye sahip

  1. Pisi

egitici-cizgi-film-3

Bu da pepe yaratıcıları tarafından yaratılan bir kedi. Hem Van kedisi hem çok tatlı hem de bizim kültürümüzden eğitici davranışlar sergiliyor.

  1. Aç Henry

egitici-cizgi-film-4

Bu da çok sevimli bir İspanyol kedi. Ve o kedinin açlık için ne nerede yetişir nerede satılır nerede üretilir şeklinde gıdaları öğrenme yolculunu anlatan bir çizgi film.

  1. Leliko

egitici-cizgi-film-5

Bu çizgi film de aynı pepe ve pisi gibi aynı kişilerce yapılıyor. İzleyici kitlesi genelde 4 yaş üzeri çocuklar. Bebeklikten çıkmış çocukları hayata hazırlarken yardımcı olacak filmlerden.

  1. Mutlu Anne

egitici-cizgi-film-6

Bu aslında internetteki video paylaşım sitesindeki bir kullanıcı ama paylaştığı çizgi diziler çok eğlenceli ve yaratıcı. Özellikle okul öncesi için

  1. Canım Kardeşim

egitici-cizgi-film-7

Bu da ulusal kanallarımızdan birinde yayınlanan son çizgi filmimiz. Aynı pepe gibi bunun da yaratıcısı Türk yani bizim memleketimizin insanına uygun.

Not: eminim daha çok vardır ama bunlar benim seçtiklerim ve çocuğuma izletmekte mahsur görmediklerim. Unuttuklarım var ise affola.

Bir önceki yazımız olan Her Kadının Sahip Olmak İsteyeceği Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bebek Ve Çocuklara Eğitici 7 Çizgi Film Önerisi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ