Kadına Dair Herşey

Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz Gömlek Modelleri

 

Her elbise dolabında mutlaka bulunması gereken parçalardan birisi beyaz klasik bir gömlek olur. Sade beyaz bir gömlek ile farklı tarzda kombinler oluşturmak her zaman mümkün olabilir.

Beyaz Gömlek ModelleriBeyaz Gömlek Modelleri

İş Kıyafeti Beyaz Gömlek

 

İster sade ister üstünde bir ceket ile kullanın, bir kalem etekle kombinleyeceğiniz beyaz gömlek ile hem şık hem iş yerine gayet uygun hem de rahat kullanımı olan bir kombin oluşturulabilir. Bu tarz bir çalışma için, gömlek tam olarak üzerinize uyan beyaz bir gömlek olmalıdır. Çok dar bir gömlek hareketlerinizi kısıtlıyacağı gibi kalitenin de düşmesine neden olur. Bol bir gömlek ise kendinize ait olmayan bir gömleği giymişsiniz duygusu yaratır.

İş Kıyafeti Beyaz Gömlek

Beyaz gömlek, doğallığını vurgulamak isteyen hanımlar için boğazına bağlayacağı bir fular ile amaca uygun olarak görünüm verecektir. Ancak boynunuza bağladığınız fuların boyu eğer uzun ise bir ucunu arkaya bir ucunu öne doğru alarak kombini sağlamlaştırmanız gerekmektedir. Kısacık boynunuzu ancak çevirebilecek bir fular doğallık vurgusunun en yoğun alındığı tarzdır.

 

Günlük Giyimde Beyaz Gömlek

Günlük Giyimde Beyaz Gömlek

Günlük olarak da en güzel kombinlerden birisi beyaz gömlek kombinleridir. Günlük olarak en rahat edilebilecek kloş uzun eteklerin üzerinde truvakar kollu ya da kolları dirseklere kadar kıvrılmış şekilde kullanılan beyaz gömlek, ya da tercihe göre bir kot pantolon üzerindeki beyaz gömlek en uygun kombinlerdir. Hafif serin havalarda hem eteğin hem de kot pantolonun üzerine beyaz gömlek kot mont kombinasyonu şık bir hava estirecektir etrafınızda. Üstelik etekle kullandığınız beyaz gömlek, Grace Kelly gibi asil bir görünüm de katar havanıza.

 

Kolsuz Beyaz Gömlek

 

Kot bir şort üzerine giyilen kolsuz beyaz gömlek, sahil şeridindeki kasabalarda yazlık ortamlarda hiç düşünmeden, uygun mudur değil midir diye sormaya bile gerek bile duymadan giyebileceğiniz bir kombindir. Hem şık hem rahat hem yazlık mekanlara uygun hem de şehirde bile kullanılabilir.

Kolsuz Beyaz Gömlek

Üstelik tatil bitip de işe döndüğünüzde yine kullanabileceğiniz bir gömlektir kolsuz beyaz gömlek. Lacivert ya da istediğiniz başka renkte bir pantolon üzerine giyeceğiniz kısa kollu bir body ve yelek olarak kolsuz beyaz gömlek estetik açıdan güzel bir sunum oluşturabilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Prenses Gelinlik başlıklı makalemizde 2017 Prenses Gelinlik, Prenses Gelinlik Kombini ve prenses gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Beyaz Gömlek Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ