Kadına Dair Herşey

Beyaz Renk Ve Yatak Odası Mobilyaları

Beyaz Renk Ve Yatak Odası Mobilyaları

Beyaz, gökkuşağı ışın demetlerinin oluşumunda bir bileşen olan yani çeşitli renklerin birleşiminden oluşan gökkuşağının bir yapıtaşı olan bir renktir.

Beyaz rengi çeşitli ürünlerde araçlarda hemen hemen her türlü objede kullanılan bir renk olması bakımından renkler içinde siyahla beraber en çok kullanılan renk istatiği içinde yer almaktadır. Beyaz renk her türlü şeyde kullanıldığı gibi mobilya ürünlerinde de çokça kullanılmaktadır.

 

Özellikle beyaz rengi mobilyalarda kullanma gerçekten görsellik bakımından eğer mobilyada nakış ve desen özelliği vurgusu da varsa çok iyi bir izlenim görsellik katmaktadır. Mobilyaları çeşitli ayrımlara tabi tutarsak yatak odası takımı mobilyası bunlardan en önemli gruba dahil olur. Özellikle yeni evlenen çiftler yatak odası mobilya grubunu yeni bir başlangıç yeni bir heyecan ile seçerler tercih ederler.beyaz-yatak-odasi-modeli

Bu yüzden mobilyaların üretiminde desenleri ve tasarımları kadar renk uyumu yapılış aşaması da mobilyaların bir bütün halinde yapılması için son derece önem arz etmektedir. Kişiler mobilya seçimi yaparken yukarıda saydığımız gibi öncelikle mobilyanın görsellikte ilk uyandırdığı albenisine bakarlar daha sonra fiziksel ayrıntı özelliklerini incelemeye koyulurlar. Mesela bir mobilya firması düşünelim bir de mobilya alıcısı. Mobilya firmasının amaçları bireyler için öncelikle sağlam mobilyalar üretmek, sonrasında üretmiş olduğu mobilyaları güzel desenlerle işlemek güzel nakışlarla bezemek ve de en uyumlu renk tonları ile süslemek gelmektedir.

Peki mobilyacı bunu yanı bu üretim ve işleme safhalarını yaparken sadece beyaz renk üzerimden giderek yapabilir mi? Elbette yapabilir. Çünkü sadece beyaz renkte olabilir ancak yoğunlukta beyaz renk biraz beyaz renge uyum sağlayan yanında farklı renklerin de kullanılması ile çok harika eserler ortaya koyulabilir. Yani sadece beyaz renkli mobilyalar kullanmak suretiyle de çok güzel ve de albenisi yüksek mobilya ürünleri ortaya koyulabilir üretilebilir.

beyaz-yatak-otasi-mobilyasi

 

Beyaz Renkli Mobilya Modelleri Neler Olabilir ?

Vivente mobilya takımı

Stella mobilya takımı

Gucci mobilya takımı

Maria mobilya takımı

Pier mobilya takımı

Retro mobilya takımı

Bu ve bunun gibi yüzlerce çeşit mobilya takımı iyi bir ustalık ve işleme ile mobilya modeli olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sizde Masa Boyama İle Eğlenin başlıklı makalemizde masa boyama nasıl yapılır, masa dekorasyon fikirleri ve masa renklendirme çalışması hakkında bilgiler verilmektedir.


Beyaz Renk Ve Yatak Odası Mobilyaları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ