Kadına Dair Herşey

Beylere Özel Romantik Bir Evlilik Teklifi Yapmak İçin Fikirler

Beylere Özel Romantik Bir Evlilik Teklifi Yapmak İçin Fikirler

 

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kadına bu kararınızı açıklayacaksınız fakat unutulmaz bir fikriniz yok mu? Sevgililiğinize ciddi bir boyut kazandırmak için aradığınız ipuçları bu yazıda. Başlıyoruz hazır mısınız?

Kadınınızı İyi Tanıyın

 Bu başlık başta anlamsız gelecek. Ama bir kez oturun ve düşünün. İlişkilerin genelinde birbirini tanımak yerine hayalindeki kişiliği birbiri karakteri üzerine yerleştirmek gibi bir sorunsal var. İşe öncelikle hayallerinizdeki kişiden sıyrılıp eşinizi tanımaya çalışmakla başlayın. Neleri gerçekten sever, nelerden gerçekten hoşlanır bunları çözün. Sonrası emin olun çorap söküğü gibi gelecektir.

romantik-teklif

Kesinlikle Kendinizden Vazgeçmeyin

Erkek olmanın gerekleri, gerçekleşecek her ortak kararda kendinizi boş vermek demek değildir. Beraberliklerinizde polis kim? oyunundan vazgeçin. Yani ne iyi polis, ne de kötü polis olun. Alacağınız ve gerçekleştirdiğiniz her planı eşiniz kadar sizde unutmayacaksınız. Kendinize de unutulmaz anlar yaşatın.

Yaratıcı Olun

Romantik akşam yemeklerinde pasta içinden çıkan yüzük devirleri bayatladı artık. Bu klişelerden uzak, yaratıcılığınızı konuşturacak hareketler yapın. Bunun için illa ki paraya ihtiyacınız olmayacaktır. Sokaktaki insanları örgütleyip balonlarla sokakları bile süsleyerek dahiyane bir evlilik teklifi yapmış olursunuz. Aşkınız ve ilişkiniz ortaklaşa ilerliyorsa onlarca yeni fikir üretebilirsiniz. Kendinize güvenin.

 Ve son Olarak Benzersiz Olun

 Burada işe yapılmaya alışılagelmiş fikirlerden uzak durmakla ve arkadaşlarınızın yaptığı evlilik tekliflerini taklit etmeyerek başlayın. Unutmayın taklitler asıllarını yaşatır.

 

Bir önceki yazımız olan Bekar Olmak Mı Yoksa Evli Olmak Mı? başlıklı makalemizde bekarlık ve evlilik hakkında bilgiler verilmektedir.


Beylere Özel Romantik Bir Evlilik Teklifi Yapmak İçin Fikirler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ