Kadına Dair Herşey

Bob Saç Modelleri

Bob Saç Modelleri

Yeni saç kesim trendlerinden Bob kesim saç, kısa saç sevenler ve modern, genç dinamik bir görünüm almak isteyenler içinbir harika. Bob kesim saç sizin için seçtiğimiz modelleri de göreceğiniz gibi, kadınların sıklıkla tercih ettiği boyun hizasında biten, küt görünüm veren bir kesim. Oval bir yüze ve dar bir çeneye sahip kişilerin yüzüne daha çok yakıştığını da söylemeliyiz.  Hayalindeki bob saç kesimine belki bizim seçtiğimiz modelleri arasından ulaşabilirsin. Haydi incelemeye başla!

Bob Saç Modelleri

Rahat Kullanım, Bol Stil Seçeneği

Bob model saç kesiminde olan saçlar size, kesimin kendi içinde de stil oluşturabileceğini gösteriyor. Nasıl mı? Kesim birçok farklı modeli içinde barındırıyor. Farklı modelleme uzunluk ve kısalık gibi avantajlar sağlayarak sizin kısıtlanmış hissetmenize yol açmayarak harika stiller geliştirmenize neden oluyor. Çok pratik kullanımı, bakımının da son derece kolay olması, dalgalı saçlarda yıka çık durumunda dahi çok rahat kullanımı ile tercih edilen Bob kesim. Son yıllarda bayanların gözdesi durumunda.

Bob Saç Modelleri

Bob Model Saçlar Kimlere Yakışır

Eğer yüzünüze Bob kesimin gidip gitmeyeceğini düşünüyorsanız. Size birkaç tavsiyemiz var. Okuyun isteriz.

Oval yüzlü bayanlara, son derece yakışacak bu stil. Tüm küt kesimleri rahatlıkla deneyebilecek olan oval yüzlü hanımlar Bob kesiminde küt, asimetrik küt, kısa küt hepsini de rahatlıkla denemeliler.

Bob Saç

Yuvarlak bir yüze sahipseniz de Bob model saç kesimi tam size göre. Ön kısmı uzun arkası kısa Bob modeller sizin için harika seçenekler arasındadır. Denemeye değer.

Kare yüzlü kişilerin ise, Bob modellerde küt seçenekler yerine, katlı küt stilleri denemelerinde fayda vardır.

Üçgen yüzlü kişiler ise, alın dar olduğu için kakül konusunda çabuk karar vermemenizi tavsiye ederek, kakülsüz olan Bob kesim modellerini dikkate almalısınız.

Bob Saç

 

 

Bir önceki yazımız olan Saç Örgü Modelleri- Şerit Saç Örgü Modeli başlıklı makalemizde düz saçı olan kadınlar, Gelin saçı ve şerit saç örgü modeli hakkında bilgiler verilmektedir.


Bob Saç Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ