Kadına Dair Herşey

Bu Dekorasyonlar İçinizi Isıtacak

Bu Dekorasyonlar İçinizi Isıtacak

Kış geldi diye kendinizi eve sokup yılın 6 ayını hapis gibi geçirmeyeceksiniz değil mi?

Unutmayın yaz kadar kış da güzeldir.Ama bunun farkına varmak için en başta kışa uyum sağlamak gerekir.Mesela işe kışa uygun dekorasyonlar yaparak başlayabilirsiniz.

Dekorasyon için illa evinizin içini düşünmeyin dostlar..Bahçeniz varsa bahçenizde bulunan bir ağacın altına çok hoş bir dekorasyon yapabilir, tıpkı yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da sıcak kahve keyfi yapabilirsiniz.

Sıkı giyinin yeter…

kis-dekorasyonu-1

 

 

Belki şehir şartlarında böyle bir eve sahip olmak çok zor.Ya da kartpostallarda ancak görebileceğimiz bir görüntü ama kış aylarında her yer beyaz olacağından, evinizin tüm ışıklarını açın ki şehrin en güzel evi sizinki görünsün. Bu ufacık detay, kışın farklı bir eve sahip olmanızı sağlar.

kis-dekorasyonu-2

 

Evinizin bahçesine küçük bir çadır kurabilir.Kendinizi başka bir yere tatile çıkmış gibi hissedebilirsiniz.

Eşiniz ve siz. Bembeyaz karların ortasında bambaşka bir yerde uyuyorsunuz ne kadar romantik olurdu?

İçine sadece güzel bir yatak,bir tablet, loş ışık,aşkınız ve siz..

kis-dekorasyonu-3

Kışın ev dekorasyonunda taşlar ve ahşap hoş bir yansıma yaratır. İçinize farklı bir huzur verir .Bu şekilde şömine eşliğinde beyaz dökülen karları izleyebileceğiniz güzel bir alan dekore edin.

kis-dekorasyonu-4

Dekorasyon fikri evinizin her alanında olabilir. Banyonuz için de bunu yapabilirsiniz. Camlarınıza filmler çekerek tüm sokağın ortasında yıkanırmış hissine kapılabilirsiniz. Herkes dışarda üşürken, siz sıcak sular içinde gevşeyebilirsiniz. Düşüncesi bile güzel…

kis-dekorasyonu-5

 

Kıştan ilham alarak koltuklarınıza kürklü kumaşlar sererek çok sıcak ve hoş sohbetlere yer verebilirsiniz. Tabi ki yağan kar eşliğinde…

kis-dekorasyonu-6

 

 

 

Yine ahşap bir mekân şömine ve plazma size çok yakışır. Sadece bir odayı bu şekilde dekore edebilişiniz. Köşe takımı ve sıra yastıklar üzerinde kışın film keyfi çok şahane bir fikir olabilir.

kis-dekorasyonu-7

Yatak odanızda yatağınızı mutlaka cam kenarına alın.Uyku moduna geçerken hoş manzara keyfi daha güzel uyumanızı sağlar..

kis-dekorasyonu-8

 

 

Evinizin tavanından sallanan yapay çiçekler kışın ortasında baharı yaşamanızı sağlayabilir. Sadece düşünün,kıştan ilham alın ve dekore edin.

kis-dekorasyonu-9

 

Bir önceki yazımız olan Kediden Çanta Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bu Dekorasyonlar İçinizi Isıtacak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ