Kadına Dair Herşey

Bu Sene De Tercih Kloş Etekler

Bu Sene De Tercih Kloş Etekler

1950’li yıllardan fırlayıp günümüz modasına uyarlanmış olan kloş etekler bayanlar tarafından oldukça sevildi ve gardırobumuzun en önemli kurtarıcı parçalarından bir tanesi oldu.

Kloş etek giyerek fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz.

Kloş etekler bayanlara hem romantik hem de şık bir görüntü sağlıyor. Özellikle mini etek sevmeyen ya da baldırlarını gizlemek isteyen kadınların dolabında mutlaka bulundurması gereken bir parçadır. Kloş etekler kalçalarınızı daha biçimli gösterirken fazlalıklarınızı da saklayacaktır. Ne yazık ki ince bacaklara sahip olmayan kişiler mini etek giyemiyor. Bu kişiler için kloş etek iyi bir alternatiftir.

Hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Özellikle sürekli olarak hareket halinde iseniz kloş etekler sizin için çok iyi bir seçim olacaktır hem geniş hem de konforlu olmasından dolayı hem şık hem rahat olabilirsiniz. Kadınlar güzel görünmek adına her zaman rahat olamazlar ancak kloş etekler ile rahat hareket edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

2016 yılında yine gardırobumuzdan çıkmayacak.

Birkaç yıldır popüler olan kiloş etekler bu yıl da kıyafetlerimizin arasındaki yerini alacak. 2016-2017 kış koleksiyonlarında da gözümüze çarpan kloş etek modelleri bize bu yıl da rahatlıkla klış etek giyebileceğimizi müjdeliyor.

Kloş etek giyerken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlar kloş eteğin basenlerinizi ortaya çıkaracağını bilmelisiniz. Eğer zaten çok geniş basenleriniz varsa kloş etek giyme fikrini tekrar düşünebilirsiniz.

Ayrıca kloş etek kumaş seçimini dikkatli yapmalıyız. Genellikle düz renk kumaşlardan dikilmiş olanları tercih edersek daha ince bir görüntü elde edebiliriz.

Bir önceki yazımız olan En Şık Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bu Sene De Tercih Kloş Etekler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ