Kadına Dair Herşey

Bu Senenin En Gözde Kot Pantolon Modelleri

Bu Senenin En Gözde Kot Pantolon Modelleri

Modası hiç geçmeyecek ve bitmeyecek.Belki bundan yıllar sonra,bizim hiç göremeyeceğimiz zamanlarda bile yine bir şekilde kot pantolonlar en çok giyilen,en çok rağbet gören modeller olacak.

Bilmiyoruz dikkatinizi çekti mi lakin bu yıl dışarıda farklı bir tarzla daha giyilmekte bu kotlar.Paçalar kıvrılıyor ve gayet de şık bir tarz yaratılmış oluyor.Ancak bu modanın da dikkat etmeniz gereken birkaç noktası mevcut.

Yeni trend kıvrılmış kotlar

kivrik-kot

Sadece basit birkaç dokunuşla bambaşka bir tarz yakalamanız mümkün oluyor.Ancak şayet uzun boyda kıvrım oluşturduğunuzda daha şık modeller ortaya çıkabiliyor.

pacasi-kivrik-kot

Eğer ki salaş tarzda bir jean giymişseniz asimetrik kıvırmalar yapabilirisiniz.Aksine dar ve vücuda oturan bir model tercih etmişseniz,daha simetrik ve düzgün bir biçimde kıvrımlar oluşturmanız doğru olacaktır.

salas-kot

Bu trend o kadar popüler oldu ki,bazı kot üreticileri ,ürettikleri kotları direkt olarak paçaları kıvrılmış bir biçimde ürettiler.Bu tarz bir kotu satın aldıysanız tekrar kıvırmaya çalışmayın keza kötü bir tercih olacaktır.

kot-pacasi-kivirma

İsabetli bir yüksek topukluyla da etkleyici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

kot-pantolon-kivirma-modasi

Adeta bir kapri pantolon havası veren bu akımı muhtemelen bu yaz sokaklarda bolca göreceğiz

kapri-kot

Bir önceki yazımız olan Hamile Bayanlara Özel Elbise Modelleri başlıklı makalemizde hamile modası ve hamilelik hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu Senenin En Gözde Kot Pantolon Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ