Kadına Dair Herşey

Burçlara Göre En Olumsuz Yanlarıyla Hangi Erkeklerden Uzak Durmalı

Burçlara Göre En Olumsuz Yanlarıyla Hangi Erkeklerden Uzak Durmalı

Tamam kimse dört dörtlük değil.Her insanın kendine has davranışları kendine özel görüş ve düşünceleri var ancak en azından hangi burç erkeğinin size daha uymlu olacağını bilmek de hakkınız.Bu yüzden sizlere hangi burçtaki erkeklerin hangi olumsuz özellikleri olduğunu yazmak istedik.Burada anlatacaklarımız iyi şeyler değil.Bu burçlardaki erkekler nasıl bir yapıya sahip,nasıl olumsuzlukları var onları anlatacağız.

Koç burcundaki erkekler

Erkekler ve burclar 3

Olumsuz özellikler dedik ama en başa da en olumsuzlardan birini koymak istedik.Uzak durun uzak.Kendini beğenmişlerin başında gelirler.Bir şeyi beğendiremezsiniz.Hata kollarlar,kendileri hata yaptığında ise üzerini örterler.Herşeyin en güzeli,en iyisini kendisi bilir.Başkasına ne hacet?Hee,hepten de olumsuz düşünmeyin.Yükselen burcuna bakın.Eğer yükselen burcu aslan ya da başak ise o zaman tamam,kabul edilebilir.

 

İkizler erkeği

Erkekler ve burclar 2

İlişkinizde sorun mu arıyorsunuz?Kıskanmakta üzerlerine yoktur.Çok net.Hastalıklı ilişkilerin baş aktörlerinden birisidirler.Pek güvenmeyin deriz.Yalan söylemeye yatkındırlar.Aslan burcu yükseleni olanlar daha makbuldur.

 

Boğa erkeği

Erkekler ve burclar 10

Annlerine çok düşkündür bunlar.Fazlasıyla da mayışık yapıları vardır.Uyuşukluk başlıca özelliğidir.İki güzel söz,bayana karşı bir incelik yanlarından geçmez.Şayet bu burcun yükselen burcu kova olanını bulduysanız o zaman tamam,devam edebilirsiniz.

 

Aslan erkeği

Erkekler ve burclar 4

Tüm dikkatleri üzerinde toplayacak.Hep önde yer alacak.Eleştiriye de hayatta gelmeyen burçtur.Bu derece kendini beğenen ve ön plana atan başka bir erkek bulamazsınız.Üzerinizde bir baskı da yaratır.Bunu yaparken de farkına bile varmazsınız keza çok sinsidir.Yükselen burcu koç veya başak olanlar ise tercih edilebilir.

 

Yengeç erkeği

Erkekler ve burclar 7

Filmlerde baş aktör olarak oynayabilirler.Çok güzel tiyatro yaparlar.Güzel rol keserler.Bir an düşünürsün ben dünyanın en tatlı adamıyla birlikteyim dersin ama alakası yoktur.Koç ya da boğa yükseleni olanlar ise tavsiyemizdir.

 

Terazi erkeği

Erkekler ve burclar 5

Hem kıskanç hem de kararsız.Tembel olduğu kadar aklı da hep bir karış havada olan bir burçtur.Şayet yükselen burcu kova ise o zaman işler değişebilir

 

Balık erkeği

Erkekler ve burclar 1

Benim sevgilim vurayım kafasına alayım lokmasını tarzı olsun diyorsanız,hep bi arabesklik hep bi küçük emrah modundan hoşlananlardansanız hiç durmayın birlikteliğe devam edin.Ancak yükseleni aslan olanlar iyidir iyi.

 

Başak erkeği

Erkekler ve burclar 8

Herşey detayda gizlidir diyenlerdir.Onun kılı bunun çöpü havasındadırlar.Hele ki bir yaşlansın herşeyden nem kapar duruma gelirler.Hele bir de yerli yersiz sivri sivri konuşmaları vardır ki sorma.Terazi veya yay yükselen burcu olanları ise farklıdır.

 

Akrep erkeği

Erkekler ve burclar 9

Kıskançlık onda.İçten pazarlık onda.Kafasında her daim bir kurgu olur senle alakalı ve hareket ettirmez.Nefes alamazsın kıskanılmaktan.Maalesef bu burcu yükseleni galaksi olsa da kurtarmaz.

 

Oğlak erkeği

Erkekler ve burclar 12

İnadı inattır.Kafasına koydu mu tamam,hiç yormayın kendinizi.Alın sandalyeyi karşınıza,üzerine bir ceket asın ona anlatın.En azıdan dinlenildiğinizi anlarsınız.Aslan ve yengeç yükseleni olanlar ise tercih edilebilir.

 

Yay erkeği

Erkekler ve burclar 11

Yetenek yok.Uğraştığı birşey yok.Kaba saba konuşmalar desen bunda.Ama oğlak yükselen burcu olanlar farklıdır.

 

Kova erkeği

Erkekler ve burclar 6

Hani,Cem Yılmazın bir anektodu vardı.Kadın erkek ilişkilerinde kadın öyle cümleler kurar ki,erkek haklı olabildiği yerde Allah benim cezamı versin” moduna girer diye,işte kova erkeği tam da bu.Haklı olsanız dahi bir anda kendinizi suçlu bulursunuz.Hem dik kafalıdır hem de huysuzdur.Yükselen burcu başak ise o zaman tercih edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Boşandıktan Sonra Başınıza Gelecek Muhtemel Olaylar başlıklı makalemizde boşanma sonrası ve boşanmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Burçlara Göre En Olumsuz Yanlarıyla Hangi Erkeklerden Uzak Durmalı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ