Kadına Dair Herşey

Burcunuza Göre Kombinler

Burcunuza Göre Kombinler

Burçlara Göre Giyinme Rehberi

 

KOÇLAR:

Giyinmekten hoşlanan burçların arasında bulunuyorlar. En sevdiği renkler siyah ve kırmızı bu nedenle kıyafet tercihlerinde farklı renklere yönelmiyorlar.  Klasik  kısa elbiselerden ve rugan kırmızı ayakkabılardan hoşlanırlar..

kombin-1

BOĞALAR:

Baştan sona uyum denince akla gelir boğalar. En ince detaylara kadar tüm kombin uyum içerisinde olmalıdır. Elbise giymekten hoşlanır, en sevdiği renk ise mavidir.

kombin-2

 

İKİZLER:

İkizler karakteri giyim konusunda rahat olmaktan hoşlanır. Daha spor ve renkli bir yanı vardır. Bu nedenle çiçekli ve çok renkli kıyafetler ikizler burcu için özeldir.

kombin-3

YENGEÇLER:

Yengeç kadınları bakımlıdır ve giyim konusunda da özenlidir. Giyim tarzı olarak çok renkli modellere yer vermezken daha çok açık tonlu kıyafetlerden hoşlanır.

kombin-4

ASLANLAR:

Şık zarif ve asaletli görünmekten hoşlanan aslan kadnı. Her ortamda şıklığı ile dikkat çekmek ister bu nedenle klasik ve göz alıcı kıyafetlerden hoşlanır. Kıyafet ve aksesuarlarıyla baştan aşağı kusursuz olmak ister.

 

kombin-5

 

BAŞAKLAR:

Sadeliğin ve doğallığın simgesi olan başak kadınları pudralardan ve beyazlardan hoşlanır içerisinde kuğu gibi süzüleceği kıyafetleri tercih eder.

kombin-6

 

 

TERAZİLER:

Modern ve zarif bir tarza sahiptir terazi kadını. Alımlı olmaktan hoşlanır takar ve takıştırır. Renkli gardıroba sahiptir.

 kombin-7

AKREPLER:

Tam bir pati kızı modun da giyinmekten hoşlanırlar. Tütülü kıyafetler favorileri şık giyinmekten hoşlanır siyah renkli kıyafetleri dolaplarında daha çok bulundururlar.

 

kombin-8

 

YAYLAR:

Yay burcu kadınları gerçek anlamda kadın gibi giyinmekten hoşlanırlar. Bilindik kıyafetlerin dışına çıkmadan. Baştan sona ne olması gerekiyorsa prosedürüne uydurur. Takar ve takıştırır mercan yeşili moda da en sevdiği renktir.

kombin-9

 

OĞLAKLAR:

Aksi ruhlu oğlaklar. Giyim konusunda da kendi bildiklerini okurlar. Marjinal kıyafetleri üsstün bir şıklık içerisinde taşırlar. Pembenin tonları en çok sevdiği moda renkleridir.

kombin-10

 

KOVALAR:

Mor renginin aşığı kovalar. Asimetrik kesimlerden oluşan tasarımlara bayılırlar. Modern ve spor bir tarza sahip olmaktan hoşlanırlar.

 

kombin-11

 

 

 BALIKLAR:

Duygusallığı en yoğun olan balık kadınları şıklık konusunda oldukça ustadırlar. Modayı yakından takip eder. Işıltılı ve göz alıcı kıyafetlerden hoşlanırlar.

kombin-12

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Hangi Burç İçin Hangi Gelinlik Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Burcunuza Göre Kombinler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ