Kadına Dair Herşey

Burcunuzun Kısa Saç Modelleri

Burcunuzun Kısa Saç Modelleri

Burcunuza Özel Kısa Saç Kesim Modelinizi Uygulayın,Daha Güzel Görünün

Saçlar güzelliğimizi ortaya çıkartan önemli parçalardır. Saçın rengi ve şekli bizleri bambaşka birer insan yapar. Tıpkı resimlerde olduğu gibi.

Peki burcunuza göre saç şekliniz nasıl olmalı?

Burca göre kısa saç kesim modellerini sizler için listeledik.

Koç burcu için kısalık fazla olmamalı. Omuzlarda biten salaş saçlar oldukça ideal kısa kesimlerdir.

sac-modeli-1

 

 

 

Boğalar ise,koç burçlarının aksine oldukça kısa modelleri tercih ederler. Ruhlarında barındırdıkları hırçın kıza en çok bu özel modeli yakıştırırlar.

sac-modeli-2

 

İkizlere bakıldığında ise saç konusunda oldukça bilgi sahibidirler. Arkadan öne uzayan katlı kesimler ile havalı görüntüyü elden bırakmak istemezler.

sac-modeli-3

 

Yengeç kadınlarının açık sarı saçları sabittir ama kısa saç modeli konusunda belli bir modeli yoktur. Hoşuna gidebilecek tüm modellere açıktır. En hoşlandığı model ise bir yanı kısa iken diğer yanı uzun kalan kısa saç kesim  modelidir.

sac-modeli-4

Aslan kadınlarının saçları kısa olmalı. Kıyafetleri ve fizikleri ile can yakmalı..Feminen bir kesim tarzı ile farkını ortaya koymalı,bu nedenle kısalıkta sınır tanımazlar.

sac-modeli-5

 

Başaklarda saç modeli kısa denilince bilindik bir model olmalı.Klişe saç kesimlerinden hoşlanan başak kadınları alnı kapatacak uzunlukta saç kesimlerinden oldukça hoşlanırlar.

sac-modeli-6

Terazi kadınları saçlarını kısa kestirmekten oldukça hoşlanır. Yüzlerini ortaya çıkartacak alınlarına birkaç parça saç teli düşecek şekilde doğal saç modelini bir hayli severler.

sac-modeli-7

 

 

Akreplerin havalı ve farklı saç kesim tarzı bir hayli güzel.


sac-modeli-8

 

Yay bayanlarının saç kesim anlayışında mutlaka alını kapatan saç telleri olmalı.Kesim boyu her ne olursa olsun ama alınları mutlaka kapalı tutulmalı

 

Oğlak kısa saç kesimi,erkek saç modellerinden farksızdır. Doğal ve dağınık kısa saçlarla seksi ve hoş bir bayan olmayı isterler

sac-modeli-10

 

Kovalar için saçların tarzı önemli.Kendine has tarzı ile özellikle sarı ama mutlaka ortadan ikiye ayrılan  bir yanı kazınmış diğer yanı uzun saç kesimlerinden hoşlanırlar.

sac-modeli-11

Balıklar için kısa saç denildiğinde çene hizası asla geçilmemelidir. Daha kısa kesimlere yer vermezken klasik kesimler tam olarak balıklar içindir.

sac-modeli-12

Bir önceki yazımız olan Nasıl Makyaj Yapmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Burcunuzun Kısa Saç Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ