Kadına Dair Herşey

Cellfina Tedavisi Nedir?

Cellfina Tedavisi Nedir?

Cellfina Tedavisi ile Selülitlere Veda Edin

Şunu en başta belirtmek gerekir ki selülit aslında hareketsizliğin en büyük sonucudur.Eski zamanlara baktığınızda selülit probleminin günümüzdeki kadar problem olmadığını söyleyebiliriz.Keza insanlar eskiden çok daha hareketliydi.Ancak çağımızda teknolojinin hayatımıza girmesi ve neredeyse koltuğa bağlı kalmamızın neticesinde kadınlar için selülit de önemli bir problem haline geldi.Tabi bu durum erkeklere nazaran kadınlar için daha büyük bir sorun teşkil etmekte.Çünkü biz kadınlar erkeklere nazaran estetik olarak daha özenli olduğumuzdan,selülit problemini daha çok kafamıza takmış durumdayız.Bunun için de diyetler,çeşitli tedaviler arka arkaya deneniyor ancak bu sefer size önereceğimiz bu yöntem kesinlikle olumlu sonuç verecek bir yöntem.İşte bu yöntemle 1 sene sonra alınan netice şu şekilde.

cellfina-tedavisi

Selülit sorunları yaş, kilo veya ırkla ilişkilendirilmektedir. Ancak selülitin bu değişkenlerle herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Selülitin birçok sebebi bulunmakla birlikte selülit en çok kadınlarda rastlanılan bir durumdur. Kadınlarda selülitlerin fazla olmasının nedenlerinden biri de kadınlık hormonunun etkileridir. Kadınların erkeklerden farklı bağ dokuları ve genetik sebepler selülit nedenleri arasında gösterilebilmektedir.

Selülit tedavisinde yeni bir yöntem olan Cellfina yöntemi uzun vadeli selülit tedavisi sağlarken en acısız yöntemlerden biri olma özelliği nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Cellfina Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır?

Cellfina tedavisi için öncelikle selülit çukurunun bulunduğu bölgeler kalemle işaretlenir ve işaretli yerler uyuşturulur.

Telefon büyüklüğündeki bir cihaz yardımıyla selülitli bölgedeki problemli yağ dokuları kesilerek pürüzsüz bir cilt oluşturmak amaçlanmaktadır.

Cellfina uygulaması neticesinde ağrı ve birkaç gün sürecek morluklar ortaya çıkabilmektedir. Ortalama 1 saatlik bir uygulama olan Cellfina yöntemi sayesinde selülitli bölgeler selülitlerden arındırılarak pürüzsüz bir cilt oluşturulmaktadır.

Celllfina yönteminde kullanılan yağ dokusunu kesmeye yarayan cihazın bıçakları oldukça küçük olduğundan dolayı herhangi bir kanama meydana gelmeden sadece ufak morluklarla selülitli bölgenin tedavisi sağlanmaktadır.

Cellfina Yönteminin Başarısı

Bir yıldan uzun süreyle selülitleri iyileştirmeye yarayan en önemli yöntemlerden biri olan Cellfina yöntemi dünya çapında uygulanmaya başlanmıştır.

Bu uygulamanın etkilerinin 3 ay içerisinde görülmeye başladığını belirten uzmanlar bir yıl içerisinde selülitlerin çok büyük bir bölümünün ortadan kalktığı ve 1 yıldan sonra selülit  oluşumunun tekrarlanmadığı belirtilmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Makyaj Modası başlıklı makalemizde 2016 makyaj trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Cellfina Tedavisi Nedir? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ