Kadına Dair Herşey

Çerçeveli Resimlerin Dekorasyona Etkileri

Çerçeveli Resimlerin Dekorasyona Etkileri

Fotoğraflar bize geçmişten bu güne tüm hayatımızı önümüze sermemiz için yardımcı olur. Özellikle nostaljik bir ruhu olan kişiler fotoğraflara değerli bir mücevher gibi bakar ki bu çok normaldir. Çünkü bazen anımsayamadığımız ve hatırlamak istediğimiz o kadar çok anımız ve o kadar çok kaybettiklerimiz oluyor ki, bu nedenle fotoğraflar o kıymetli geçmişimize bizi bir anlık bile olsa götürüyor. Bu değerli geçmişinizi ve kıymetli fotoğraflarınızı dekorasyonunuzun bir parçası yapabilirsiniz.

Eski fotoğraflarınızı evinizin en değerli köşesinde ağırlayın.

SONY DSC

Artık teknolojinin de gelişmesi ile birlikte fotoğraflar kâğıtlara pek fazla basılmıyor. ancak siz dekorasyonunuzu fotoğraflarla şenlendirmeye karar verdiyseniz mutlaka içlerinden özel ve güzel olanları çıkartın ayrıca aile yadigâr siyah beyaz fotoğraflarınızı da bunun için kullanırsanız hem bu değerli aile yadigarlarını tozlu raflardan kurtarıp evinizin en güzel köşelerinde ağırla şansına sahip olursunuz.

  • Eskitme çerçeveler kullanabilirsiniz.

cerceve-2

Eski fotoğraflarınıza uygun ahşap eskitme çerçevelerle evinize uygun nostaljik bir hava katabilir ve sevdiklerinizi sürekli gözünüzün önünde tutabilirsiniz.

  • Vintage tarzı çerçeveler kullanabilirsiniz.

cerceve-3

Vintage tarzı çerçeveleri vintage tarzı bir köşe oluşturarak fotoğraflarınız ile birlikte sergileyebilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Teknolojik çerçeveler kullanabilirsiniz.

cerceve-4

Artık teknolojinin gelişmesi ve herkesin çağa ayak uydurması ile birlikte her birimizin elinde sürekli fotoğraf çekebileceğimiz telefonlar vardır. Bu nedenle eksilerin bir fotoğrafına karşılık biz onlarca fotoğraf çekiyoruz. Bu nedenle hangi birini evimizde sergileyeceğimize de karar veremiyoruz. Bu problemi çözecek teknolojik çerçeveler yardımımıza yetişiyor ve flash bellek yardımı ile tüm fotoğraflarımızı slayt olarak sergiliyor. Bu teknolojiyi modern konseptli evimizde güzel bir aksesuar çerçeve olarak kullanabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Adım Adım Çalışma Odanızı Oluşturun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Çerçeveli Resimlerin Dekorasyona Etkileri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ