Kadına Dair Herşey

Çocuğunuzun Odasını Baştan Yaratın

Çocuğunuzun Odasını Baştan Yaratın

Onlar için her zaman en iyisini isteriz.Buna hayatlarının çoğunu geçirecekleri odaları katıldığında ise işler daha da hassaslaşır.Odanın kullanım rahatlığı ve O’na yaşatacağı huzur herşeyden önemli hale gelir.Bu noktada çocuk odasını baştan düzenlemek veya yeniden dekore etmek niyetindeyseniz bu önerilerimize göz atabilir,örnek modelleri inceleyebilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyonu

Özel tüyolar aracılığı ile hazırlanmış çocuk odası dekorasyon fikirlerine bayılacaksınız. Eğer sizler de düşlerinizdeki çocuk odası dekorasyon planlamasına merhaba demek isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Çocuk Odanızı Renkli Duvar Kağıtları İle Taçlandırın

Trend ve modern görünen bir çocuk odasına sahip olmak isteyenlerdenseniz renkli duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. Odanızın her köşesini desen detayına sahip duvar kağıtları ile destekleyerek hazırlayabilirsiniz. Bu planlama hazırlayacağınız yatak odasına ayrı bir hava katacak ve modern görünümün ön plana çıkmasına imkan tanıyacaktır. Dilerseniz çizgi kahramanlar ile desteklenerek hazırlanılan duvar kağıtlarını da tercih edebilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyonu İçin Renkli Oyun Alanları

Çocuğunuzun odasını rengarenk oyun alanları ile taçlandırmanın zamanı. Farklılık yaratmak isteyenlerin ilk tercihi olacak bu fikir sayesinde çocuklarınızın oyun saatlerini daha renkil ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Çocuk odasının küçük bir bölümünü onun oyun alanı için ayırabilirsiniz. Bu planlama adına renkli plastik formda ki oyuncak çitleden yararlanabilirsiniz. Hazılayacağınız oyun alanını renkli yastıklar ve mini puflar ile destekleyebilirsiniz.

Bağlama Detaylı Fırfırlı Perdeler

Rengarenk bağlama detaylı fırfırlı perdeler bu sezon da çok moda. Çocuk odası dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan beğlama detaylı fırfırlı perde modellerini perde tokası ile taçlandırarak kullanıma alabilirsiniz. Trend görünüm elde etmenize adına oldukça ideal olan bu perde modelleri aynı zaman da bulunduğunuz mekana ayrı bir hava katacak.

Çizgi Kahraman Desenleri İle Desteklenmiş Halı Modelleri

Çizgi kahraman desenleri ile desteklenmiş halı modelleri çocuk odalarının vazgeçilmez aksesuaarları arasında boy göstermektedir. Mekanınızın tamamlayıcısı olacak nitelikte ki çizgi deseni ile desteklenmiş halı modellerini oyun alanları için kullanıma alabilirsiniz. Eğer çocuk odanızın ferah ve geniş bir görünüme sahip olmasını isteyenlerdenseniz açık renk tonlarına sahip halı modellerine yönelebilirsiniz.

Mini Komidin Modelleri

Çocuk odanızın vazgeçilmezi olan mini komidin modelellerini farklı detaylar ile taçlandırılmış aydınlatma aparatları ile destekleyebilrisiniz. Oldukça kullanışlı yapıya sahip olan mini komidin modellerini yatağınızın sağ ve sol olmak üzere iki ayrı köşesinde konumlandırabilirsiniz. Tercih edeceğiniz komidin modellerini küçük biblo ve farklı aksesuarlar ile taçlandırabilirsiniz.

Çocuk Odalarında Bohem Tarz Yaratın

Çocuk odalarında bohem tarz yaratmak isteyenlerdenseniz etnik desenlere ev sahipliği yapan parçalardan yararlanabilirsiniz. Yeni bir tarz olan bohem şıklık mekanınıza ayrı bir hava katacak ve modern kombinler yaratmanıza kaynaklık edecek. Tercih edeceğiniz çocuk odası karyola modellerini etnik desene sahip yastıklar ile taçlandırabilirsinizç Uyum ve şıklık yaratmak adına kombin planlamanızı etnik desene sahip halı modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Son adım da ise asimetrik kesime sahip trend abajur modellerini tercih edebilirsiniz. Modern yapısı ile farklılık yaratan bu tarz abajur modelleri aynı zaman da bulunduğunuz mekana ayrı bir hava katacak.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Giyinme Odasını Kim İstemez Ki başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon önerileri ve giyinme odası hakkında bilgiler verilmektedir.


Çocuğunuzun Odasını Baştan Yaratın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ