Kadına Dair Herşey

Dağınık Topuz Modelleri Arasında En Güzel On Beş Tanesi

Dağınık Topuz Modelleri Arasında En Güzel On Beş Tanesi

Saç Modelleri 2016

Evde kendi başınıza gelişi güzel toplamış olduğunuz saçlar saatlerce şekil vermek için uğraşılan saç modellerden hep daha güzel olmuştur. Ertesi gün aynı modeli yakalamaya çalışmak isteseniz de bir türlü tutturamazsınız öyle değil mi? Bu sorunu çözmek bizi bayanlar için oldukça zordur. Onun yerine sizlerle, evde kolayca uygulayabileceğiniz dağınık topuz modelleri ve yapılışlarını paylaşalım

Güzelliğin tanımı kişiden kişiye değişiyor ancak son yıllarda sadelik, güzelliğe karşılık gelmektedir. Dağınık saç modelleri ise, son zamanların en favorilerindendir. Hem kolay uygulanmakta olmaları hem de şık ve zarif bir görünüm kazandırdıkları için, trend olmasındaki en büyük nedenlerdendir tabii ki.. Hani şöyle derler ya; Bırakın Dağınık Kalsın diye… Yazımızda dağınık saç modellerinin en güzel örneklerini aşağıda sizlerle paylaşmak istedik. İncelemenizde yarar vardır.

Kuaför topuz modelleri

Gelin o günün prensesi olacağı için saçına, değişik aksesuarlar kullanılabilir.

Bembeyaz gelinlik ile çok hoş güncek ama doğru saç modeli seçimi ile çok daha hoş görünüm sağlayacaktır.

Topuz, gelinlerin en çok tercih etmiş olduğu saç modellerinden birisidir.

Topuz saç modeli, kişiye zarafet ve asillik katar. Düğünde takı Merasimi ve pistte oyun oynama oldukça fazla hareket etme durumu olduğu için saçların dağılması durumu söz konusu olacağı için topuz rahat hareket etmenizi sağlayıp dağılmayacağı için en çok seçilen saç modelleri arasında yerini almaktadır.

Topuz modeli için dikkat etmeniz gereken yüzünüzü şekline uygun olan topuz modelini seçmenizdir.

 Gelindağınık topuz modelleri 2016

Dağınık topuz modeli, kır düğünlerinde çok tercih edilen  modellerdendir. Çiçek detayı ile tam kır düğüne uygun modeldir.

Topuz da saç aksesuarı çok rahatlık ile seçilebilir. Oldukça hoş görünümler elde edilebilmektedir.

Yandan dağınık topuz modeli; hareketli ve enerjik bir görünüm sağlar ve çiçek detayı kullanılır ise çok romantik bir görünüm elde etmeniz içi  çok işe yaramaktadır.

Düz topuz modelleri; çok zarif ve de asil görünüm sağlar. Gelin tacı da tercih edilir ise tam bir Kraliçe gibi görünüm sağlanmış olunur.

Örgülü topuz modelleri; bu topuz modelleri çok rahat kullanılabilecek saç modellerindendir. Saç örgüsündeki işlemeler ile çok hoş görüneceksiniz.

Hareketli topuz modelleri; daha farklı ve enerjik saç modeli isteyen kişiler için iyi bir tercih olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kalın Telli Saçlara Sahip Bayanlar İçin On Beş Model başlıklı makalemizde saç modelleri, saç modellerine dair ipuçları ve saçlarınıza nasıl model vermelisiniz hakkında bilgiler verilmektedir.


Dağınık Topuz Modelleri Arasında En Güzel On Beş Tanesi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ