Kadına Dair Herşey

Daima Şık, Daima Bakımlı Kadınlardan Olmanın 3 Kuralı

Daima Şık, Daima Bakımlı Kadınlardan Olmanın 3 Kuralı

Özellikle her gün dışarıya çıkan kadınların en büyük derdidir, bugün ne giysem. Her gün şık her gün bakımlı olmak ve her gün dikkat çekici olmak isteriz elbette. Ancak bu pek mümkün olamayabiliyor bazen. Hatta sürekli bakımlı gördüğümüz kadınlar çok fazla dikkatimizi çeker ve hayretler içerisinde hiç bakımsız görünmemelerinin sırrını düşünürüz.

Her gün şık bakımlı olmak nasıl mümkün olur, özel günlerimiz ya da mutsuz günlerimiz de birçoğumuz hem soluk, hem de hiçbir şey yapmama isteği ile donanırız. O dönemlerde aslında çirkin görünmek ya da bakımsız görünmek bizim için çok fazla önem arz etmez. Ancak yine de bazı kadınların bu durumlarında bile hiçbir şey yansıtmadan ilelebet kendinden emin bakımlı duruşları da her zaman dikkatimizi çekmiştir. Peki, neler yapabiliriz bunun için.

Her daima bakımlı görünmenin en önemli kısmı, kıyafetlerimizdir. Dolabınızdaki her şeyi kombinleyin. Kafanızda bunu bununla giyebilirim ya da bununla giyemem diye belirleyin. Aniden üstünüze geçirip çıkacağız uyumsuz parçaları bir araya koymayın. Dolabınız daima düzenli ne daima kıyafetlerinizin bütünleyecek kıyafetler aklınızda olursa en zor durumda bile eliniz hep bu fikirlere uyum sağlayacaktır.

bakimli-1Cildinize dönem dönem en azından ayda iki kere bakımlar yapın, cildiniz sağlıklı, bakımlı ve canlı görünsün. Unutmayın en önemli en şık giysinizdir, cildiniz. Eğer böyle olursa aniden çıkarken bir rimel göz kalemi ve ruj zaten çok sıkışık zamanlarınızda sizi kurtaracaktır.

bakimli-2Kendi tarzınızı kendiniz oluşturmaya çalışın, bu daha orijinal ve dikkat çekici olabilir. Eğer böyle bir beceriniz yok ise hazır kombinlerden yardım alabilir ve gardırobunuzu buna göre düzenleyebilirsiniz.

bakimli-3

Tüm bunlar sayesinde sizde daima şık daima bakımlı olmak yolunda ilerleyebilirsiniz. Tabi bunun en önemli gerekliliği de bu konuda ki istektir.

Bir önceki yazımız olan Çin Astrolojisindeki Burcunuzu Biliyor musunuz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Daima Şık, Daima Bakımlı Kadınlardan Olmanın 3 Kuralı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ