Kadına Dair Herşey

Doğru Model Seçildiğinde Etkileyici Olan Dantel Etekler

Doğru Model Seçildiğinde Etkileyici Olan Dantel Etekler

Sade ve bir o kadar da şık kombinler hazırlamak isteyenlerdenseniz dantelli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Modern kombinler hazırlamak isteyenlerin ilk seçimi olan dantelli etek modellerini stiletto ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Bu planlama ile modern kombinleri sokak şıklığı ile tanıştırabilirsiniz.

Dantel Etek Modelleri 1 Dantel Etek Modelleri 2 Dantel Etek Modelleri 3

Uzun Dantelli Dar Etek Modelleri

Klasik tarzın en gözde parçaları arasında boy gösteren uzun dantelli dar etek modelleri bu sezon da çok moda. Uzun dantelli etek modellerini oxford ayakkabı modelleri ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Modanın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan oxford ayakkabı modelleri aynı zaman da maskülen görünüm elde etmenize fırsat tanımaktadır.

Dantel Etek Modelleri 4 Dantel Etek Modelleri 5 Dantel Etek Modelleri 6

Pileli Dantelli Etek Modelleri

Tercih edeceğiniz pileli etek modellerini, tek renge sahip bluz ve gömlekler ile destekleyebilirsiniz. Gömleğinizi bağlayarak ya da eteğinizin astar kısmına doğru kıvırarak kullanıma alabilirsiniz. Modern görünüme sahip olan pileli etek modellerini bağlama detayına sahip stiletto ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz.

 Dantel Etek Modelleri 7 Dantel Etek Modelleri 8 Dantel Etek Modelleri 9

Penye Etek Modelleri

Gündelik hayatta dışarı çıkarken rahat bir kombine imza atmak isteyenlerdenseniz penye etek modellerini tercih edebilirsiniz. Dar penye etek modellerini dökümlü bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Bluzuzu eteğinizin astar kısmına doğru yerleştirerek salaş görünüm yaratabilirsiniz. Bu tarz kombinleri kalın tabanlı ayakkabı modelleri ile destekleyebilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise uzun forma ev sahipliği yapan kolye modellerine yönelebilirsiniz.

 

Dantelli Mini Etek Modelleri

Spor bir kombine imza atmak istiyorsanız dantel detayına sahip mini etek modellerini tercih edebilirsiniz. Dantelli mini etek modellerini uzun ko gömlekler ile destekleyebilirsiniz. Kombin planlamasında kullanacağınız kot gömleğin iç kısmına mini büstiyerler giyebilirsiniz. Eğer daha salaş bir kombin hazırlamak istiyorsanız uzun ve dökümlü bluz modellerine yönelebilirsiniz. Farklılık yaratmanıza imkan tanıyacak olan bu kombin planlamasını kalın kemer aksesuarı ile destekleyebilirsiniz.

 

Dantel Detaylı Kot Etek Modelleri

Dantel detayına sahip kot etek modellerini, dantelli bluzlar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Tarz görünüm elde etmenize imkan tanıyacak olan dantel detaylı kot etek modelleri ile hazırlayacağınız kombinleri spor ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Rahatlığın vazgeçilmezi olacak bu özel kombin planlamasını mini süet ceketler ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

Dantel Etek Modelleri 18 Dantel Etek Modelleri 17 Dantel Etek Modelleri 16 Dantel Etek Modelleri 15 Dantel Etek Modelleri 14 Dantel Etek Modelleri 13 Dantel Etek Modelleri 12 Dantel Etek Modelleri 11 Dantel Etek Modelleri 10

 

Bir önceki yazımız olan Şıklığı Tamamlayanlar:Aksesuarlar başlıklı makalemizde aksesuar, bileklik ve halhal hakkında bilgiler verilmektedir.


Doğru Model Seçildiğinde Etkileyici Olan Dantel Etekler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ