Kadına Dair Herşey

Dekoratif Misafir Çay Bardakları

Dekoratif Misafir Çay Bardakları

Ev dekorasyonu fikirlerimizi tamamladıktan sonra hatta evimizi dekore ettikten sonra geri kalan her eşyanın da aynı özende ve şıklıkta olmasını isteriz. Evimiz de kullandığımız ve evimizin parçası olan hiçbir eşyanın bu dekorasyondan mahrum kalmasını istemeyiz. Bunun için evimizi tamamladıktan sonra sıra ufak gözüken en değerli eşyalara gelir.

Ev dekorasyonu sadece görünen ve evin büyük kısmını tamamlayan yerler için değil her alan için yapılır. Evin her yanı bizim için dekor edilecek en önemli kısımlardır. İşte bu yüzden yazımızın devamında önemsediğimiz bir alan olan dekoratif çay bardaklarını inceleyeceğiz.

Modern Mutfaklar

Mutfak, artık kadınların sadece ihtiyaç için girmiş olduğu bir alandan çok kadının zamanını geçirdiği ve zamanını geçirirken çok zevk aldığı bir alan haline dönüşmüştür. Bu dönüşümü ise modern mutfaklar yani en iyi şekilde dizayn edilmiş pratikliğe ve göz zevkine dokunan mutfaklar sağlamıştır. Bu mutfak için eşyaları da oldukça şık olmalılar. Modern olarak oluşturmuş olduğunuz mutfağınıza şimdi dekoratif çay bardakları eklemelisiniz.

Hangi Modeller Bulunuyor?

Çiçekli Çay Bardakları

Ortasında ve çay tabağı kısmında çiçek desenlerine sahip olan bu çay bardakları oldukça zarif görünmektedir.

cay-bardak-modelleri

Klasik Motifli Çay Bardağı

Her misafiriniz için aynı çay bardaklarını kullanmak istemiyorsanız mutlaka birkaç farklı model çay bardakları edinmelisiniz. Özellikle klasik motiflerden hoşlanıyorsanız işte bu çay bardaklarını kesinlikle tavsiye etmelisiniz. Çünkü değişik ve klasik motifleri içerisinde barındırmaktadır. Günlük kullandığınız çay bardaklarınızın aksine daha ağır motiflere sahiptir ve bu seçiminizle zevkinizin mükemmelliği ortaya çıkacaktır.

Hanedan Çay Bardağı

En ağırbaşlı ve en özel model olma özelliğini taşıyan bu model misafirleriniz için en kullanışlı ve rahat çay içme şekli olacaktır.

islemeli-cay-bardak-modelleri

Seramik Çinili Çay Bardağı

En farklı model olma özelliğini taşıyan bu model insanlar tarafından kesin kabul edilmiş bazı kurallara meydan okuyacak ve misafirlerinize eşsiz bir çay keyfi yaşatacaktır. Bunun haricinde sadece dekoratif olma özelliğini de kullanabilir evinizin en güzel köşesinde memnuniyetle sergileyebilirsiniz bu serginizle de misafirlerinizi zevkinize hayran bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Antre Dekorasyonu İçin Püf Noktalar başlıklı makalemizde antre dekorasyon fikirleri, antre dekorasyon modelleri ve aydınlatma antre dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Dekoratif Misafir Çay Bardakları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ