Kadına Dair Herşey

Dertleş Ama İçini Dökme

Dertleş Ama İçini Dökme

Dertleş Ama İçini Dökme

Olur olmaz herkese içini dökmek daha sonra döktüklerini toplamana neden olur. Hayat hep aynıdır. Sinsi, şeytani, düşman, saman altından su yürüten ve anlattığın derdinin üstüne bin tane laf uydurup başkasına anlatan. Peki, sonra suçlu kim? Sakın dışarıda arama, aynaya bak aynaya. Beni düşmanımın kötülüğü yıkamaz, çünkü onun kötülük yapacağı aşikardır, ama dostumun sinsiliği kalbimi parçalar çünkü o dostum ondan beklemiyordum ama beni sırtımdan vurdu der Hamza Hz.

Olur olmaz herkese içini dökmek

Kim Dost, Kim Düşman?

Kim Dost, Kim Düşman

Kim dost, kim düşman? Nereden bileceksin ki. En iyisi sen bir düşte gör kim hangisi. Ancak o zaman belli olur. Bu devirde insanın çürüğünü, sağlamını yüzüne bakınca anlamak çok zor, çünkü yüzüne gülen, arkandan iş çeviriyor. Peki, sen kimsin? Kendine dost musun düşman mı?

Sen Kimsin?

Sen Kimsin?

Sen kendine ne kadar dostsan, ne kadar sadıksan ve ne kadar kendin için kıymetliysen, başkaları için de o kadar kıymetlisindir. Çünkü aşırı fedakârlık zamanla ezikliğe dönüşür ve insanlar seni sürekli ezmeye başlar. Her şeyi miktarına göre ayarlamalısın.

 

Bir önceki yazımız olan Oyuncak Alışverişi Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Çocuğunuzun her istediğini alır mısınız?, Oyuncak Alışverişi ve Oyuncak alışverişi yaparken hakkında bilgiler verilmektedir.


Dertleş Ama İçini Dökme Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ