Kadına Dair Herşey

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Kadınlar için büyük göğüslere sahip olmak her zaman arzu edilen bir durumdur. Cinsel çekiciliği arttırdığı ve erkekler tarafından da büyük göğüsleri olan kadınlara hayranlık duyulması da bu isteği kamçılamaktadır. Büyük göğüslü kadınlarda dekolte kıyafetler ve mayo, bikini daha güzel durur. Bunun gibi birçok sebepten dolayı büyük ve diri göğüsler tüm kadınların hayallerini süsler. Göğüs büyütmek için ameliyatlar var olmasına karşın, doğal yollarla maddi bir karşılığı olmadan ve cerrahi bir müdahaleye gerek duyulmadan büyük göğüslere sahip olmak mümkündür.

Büyük Ve Diri Göğüslere Sahip Olmak İçin Spor Yapmak Şarttır

gogus-buyutme

Büyük ve diri göğüslere sahip olmak demek, bunun bir ömür boyu süreceği anlamına gelmez. Sporla desteklenmediği taktirde en ideal boyutlardaki göğüslerde bile sarkma ve şekil bozukluğu yaşanabilir. Hem göğüslerdeki sarkmaları önlemek, hem de büyük ve sıkı göğüslere sahip olmak için spordan faydalanılmalıdır. Şınav çekmek, göğüs kaslarını güçlendirir ve sıkılaştırır. Bitkisel ürünler, besleyici, sıkılaştırmaya yardımcı yağlar ve çeşitli kremler ile göğüslerinizi büyütebilir, sıkılaştırabilirsiniz. Bu işlem için kullanılan yağların içinde en çok bilineni mersin yağıdır ve diri göğüsler için en etkili yöntemlerden biridir.

Duştan çıkarken göğüslerinize soğuk su tutun; soğuk su moleküllerin sıkışmasına sebep olur. Soğuk suyun bu özelliğinden yararlanın ve duştan çıkarken göğüslerinize 1-2 dakika ya da dayanabildiğiniz kadar soğuk su tutun. Bu işlem göğüslerinizin sıkılaşmasını sağlayacaktır. Arada bir elinize alacağınız buz parçalarıyla göğüslerinize yapacağınız masaj da göğüslerinizin büyümesi ve sıklaşması için faydalı olacaktır.

Yoga Yaparak Göğüslerinizi Büyütebilir Ve Sıkılaştırabilirsiniz; yoga ruh ve beden sağlığına faydalı olduğu kadar göğüs büyütmede de etkilidir. Yoga yapmak için ille de yüklü miktarda paralar ödeyip, salonlara gidilmesi gerekmez. İnternetten faydalanarak Tibet gençlik pınarı hareketleri adı ile bilinen hareketleri inceleyip, ev ortamında yapabilirsiniz.

Bitki çayları da göğüs büyütmede etkilidir; göğüslerinizi büyütmek için bol bol bitki çayı içmelisiniz. Her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz, kış aylarının vazgeçilmez içeceği olan adaçayı, bu konuda oldukça etkilidir. Adaçayı içildiğinde salgılanan hormonlar sayesinde doğal bir şekilde göğüslerde büyüme sağlanabilir. Göğüslerin büyümesi hormonlar sayesinde gerçekleştiği için, hormon testi yaptırarak her şeyin normal olup olmadığı kontrol edilebilir. Eğer yolunda gitmeyen bir şey varsa hormon tedavisi görmeniz gerekebilir.

Büyük Ve Sıkı Göğüslere Sahip Olmak İçin Hangi Besinler Tüketilmelidir?

gogus-buyutmek

– Büyük göğüslere sahip olmak için tavuk bagetini sofranıza ekleyin

Daha iri göğüslere sahip olmak için, kiraz, kavun, şeftali, armut, elma ve üzüm gibi meyveler tüketilmesi tavsiye edilmektedir

– Dolgun göğüslere sahip olmak için, süt ve soya ürünleri tüketilmelidir. Her gün aynı besini tüketmek yerine bir gün soya sütü, bir gün soya peyniri tüketebilirsiniz.

– Keten tohumu ve arpa meme büyümesini destekler.

Bir önceki yazımız olan Siyah Noktalarınız İçin Maske Tarifi başlıklı makalemizde cilt bakımı, maske tarifi ve siyah nokta hakkında bilgiler verilmektedir.


Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ