Kadına Dair Herşey

Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme

Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme

Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme

Göğüs, kadının kadınlığını gösteren en başlı organlarıdır. Göğüs kadınların daha kadınsı ve feminen görünmesini sağlar. Bunun için her kadın iri ve dik göğüslere sahip olmak ister. Ancak iri göğüslerin hazin sonu genel olarak sarkma olmaktadır. Sarkan iri göğüsler ise güzel görüntü bir yana dursun, kötü bir görüntüyü oluşturmaktadır.

Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme

Göğüs sarkmasını engellemek için yapılabilecek egzersizler ve doğal tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Ancak ilerleyen yaş ve yerçekimi göğüs sarmasını kaçınılmaz yapmaktadır. Göğüs sarkması durumunda ise göğsü dikleştirmek için başvurulabilecek belli başlı yöntemler bulunmaktadır. İşte, göğüs dikleştirme için yapılabilecek doğal uygulamalar;

Göğüs Derisini Sıkılaştırmak İçin Tarif

Göğüs derisini sıkılaştırmak için doğal bir tarif hazırlayarak, göğüslerinize uygulayabilirsiniz. Göğüs derisini sıkılaştırmak için yumurta, elma, toz şeker ve patatesten yapacağınız karışımı kullanmalısınız. 1 adet elmayı ve 2 adet patatesin kabuğunu soyarak, rendelemelisiniz. Daha sonra hazırladığınız rende karışımının üzerine 2 yemek kaşığı kadar toz şeker ilave etmelisiniz. Daha sonra karışımı tutması için karışımın üzerine bir yumurta akı ilave etmelisiniz.

Göğüs Derisini Sıkılaştırmak İçin Tarif

Hazırladığınız karışımı bir yazmanın içine koyarak, yazmayı uçlarından karışım çıkmayacak şekilde bağlamalısınız. Daha sonra hazırladığınız yazma içindeki karışımı göğüslerinizin üzerine koymalı ve 4 saat süreyle bekletmelisiniz. Karışımı göğsünüzde bekletmeniz ile göğsünüze karışımın etkisi yansıyacaktır. Ayrıca bu karışımı haftada üç kere ve dörder saat olarak uygulamanız gerekmektedir.

Belli bir süre sonra göğüs derisinin sıkılaştığı gözlemlenecektir. Bu karışımı devamlı olarak göğsünüze uygulamanız, göğsünüzün sarkmasını da önleyecektir.

Göğüs Büyütmek İçin Tarif

Yalnızca göğüs derisini sıkılaştırmak için doğal tarif uygulaması yapılmamaktadır. Aynı zamanda göğsünü büyütmek isteyen kişiler de doğal bir tarif hazırlayarak, göğüslerinin doğal şekilde büyümesini sağlayabilirler.

Göğüs Büyütmek İçin Tarif

Göğüs büyütmek için hazırlayacağınız tarifte yağsız krem, su ve şerbetçiotu kullanılmalıdır. Bir kâsenin içine 2 yemek kaşığı kadar şerbetçiotu ilave etmelisiniz. Kullandığınız kâsenin 3/1 oranında su ilave etmelisiniz. Daha sonra bu karışımı iyice karıştırmalısınız. Daha sonra karışımın içine bir miktar krem ekleyerek, karışımın kapağını kapatıp, bekletmelisiniz. Karışımınız kremsi bir kıvama geldiğinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Göğüslerinize düzenli olarak karışımınızı uygulamalısınız. Bir süre sonra göğüsleriniz büyümeye başlayacak ve karışımın etkisini görmüş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Doğal Makyaj Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde doğal makyaj, doğal makyaj tüyoları ve Fondöten ve pudra hakkında bilgiler verilmektedir.


Doğal Yollarla Göğüs Dikleştirme Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ