Kadına Dair Herşey

Duvar Dekorasyonu İçin Şık Öneriler

Duvar Dekorasyonu İçin Şık Öneriler

Evinizdeki mobilyalar, perdeler, halılar kadar o eşyaları organize ettiğiniz objeler de dekorasyonunuz için oldukça önemlidir. Eşyalarınız ve evinizin renkleri ile uyumlu birbirinden güzel objeler bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere evinizin dekorunda önemli bir yeri olan duvar dekorasyon ürünleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Parçalı Tablolar İle Sanat Tadında Bir Duvar

Parçalı tablolar dikey veya yatay olarak üretilen birkaç parçadan oluşmuş tablolardır. Genellikle canvas veya mdf türünde olan bu duvar dekorasyon modelleri üzerlerinde manzaralar, fotoğraflar, sanatsal desenler, dini motifler, önemli sanatçı resimleri, tarihi-turistik yerler, çizgi karakterler bulundurmaktadır. Ayrıca özel olarak yaptırmak istediğiniz resimlerde isteğiniz doğrultusunda parçalı tablolar haline getirilmektedir. Tablolar genellikle uzun veya geniştir. Bu nedenle büyüleyici bir doku oluştururlar. Parçalı tablo seçiminde en önemli husus zevkinize, eşyalarınıza ve evinize ahenk sağlayan tablonun seçilmesidir. Fiyat olarak da oldukça uygun bu modeller ile eviniz bir harika olacak.

Duvar Süslemede Çimeni Sanat Eseri Gibi Kullanabilirsiniz

Büyük Çaplı Saatler İle Modern Bir Dokunuş

Saatler hemen hemen evimizin tüm bölümlerinde olmazsa olmazımızdır. Klasik saatler yerine artık bize bir tabloyu anımsatan büyük ve şık saatler son dönemde tercih edilmeye başlanmıştır. Mutfak, salon, çocuk odası, otuma odası için ayrı ayrı dizayn edilmiş şık modeller bulunmaktadır. Büyük çaplı saatler kullanıldıkları bölümü daha modern bir hale getirmektedir. Eşyalarınıza ve duvarınızın ölçülerine en uygun olan saati seçerek siz de evinize modern bir hava kazandırabilirsiniz.

Çoklu Çerçeveler İle Duvarınızda Anılarınıza Yer açın

Duvar dekorasyon fikirleri arasında en çok beğenilenlerden biri de çoklu çerçevelerdir. Birkaç fotoğrafın yer alabileceği değişik çerçevelerin bir araya getirildiği bu ürünlerle hem anılarınız duvarınızda yerini alır hem de evinizde şık bir dekor oluşturur. Evliliğinize ait fotoğraflar, çocuklarınıza ait fotoğraflar, doğum günü fotoğrafları, mezuniyet fotoğrafları gibi özel günlerinizde çektiğiniz bu kareleri bir tablo halinde duvarınızda sunabilirsiniz.

Değişik Aynalar İle Şık Bir Dekor

Değişik formlarda aynaların oluşturduğu takımlar veya aynı formdaki aynaların bir araya geldikleri takımlar olarak karşımıza çıkan ürünlerdir. Değişik renk ve formları ile evin her bölümüne uygun bir model bulunabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunun Önemi başlıklı makalemizde salon aksesuarları, salon dekorasyonu ve salon mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Duvar Dekorasyonu İçin Şık Öneriler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ