Kadına Dair Herşey

Duvar Kağıdı Modası

Duvar Kağıdı Modası

Evlerimizde her sene çok ufak da olsan dekorasyon değişiklikleri yapmayı isteriz. O senenin modasına göre aksesuarlar tercih etmeye özen gösteririz. Ev dekorasyonu aslında bizim tarzımızı yansıtmaktadır.  Evlerimizin duvarları da bu dekorasyonun bir parçasıdır.

duvar-kagitlari

2016 Duvar Kağıtları

Eskisi gibi tek renk boyalı duvarlarım modası artık yavaş yavaş geçmekte. Eskiden olduğu gibi duvar kağıtları tekrar moda olmakta. Her zaman moda da eskiye dönüş yaşandığındandır ki artık eskisi gibi evlerimize duvar kağıtları ile tarz katabileceğiz.  Lakin 2016 yılının duvar kağıdı modelleri biraz farklı. Çizgili, çiçekli, desenli duvar kağıtları yerine artık manzara resimli duvar kağıtları çok moda. 3 boyutlu resimler, özel bir mekanın resmi, manzara resimleri ve dijital resimli duvar kağıtları bu sene oldukça revaçta olacak.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları evlerimizi çok daha geniş göstermesinin dışında ayrıca çok ta güzel gösteriyor. Resimlerde gördüğünüz gibi evlere çok farklı ve ayrı bir hava katan 3 boyutlu duvar kağıtları internet üzerinden satılmaktadır. Lakin bu duvar kağıtlarını bazı yapı marketlerde bulabilmeniz mümkün. Evinizin duvarlarını boyamadan önce duvar kağıdı modellerine detaylı olarak bakmanızı tavsiye ederiz. Üstelik neredeyse duvarları boyama ile aynı fiyatlara bu güzel kağıtlara ulaşabilmektesiniz. Çok uzun zamanlar kullanacağınızı düşününce bu ürünlere vereceğiniz para güzellikleri ile kıyaslandığında çok da yüksek fiyatlar olmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Televizyon Ünitelerinde Son Moda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Duvar Kağıdı Modası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ