Kadına Dair Herşey

Ekose Gömleklerin Modası Hiç Biter mi?

Ekose Gömleklerin Modası Hiç Biter mi?

Kesinlikle hepimizin dolabında bulunan ekoseli gömlekler bize sunduğu birçok alternatifle hepimizin kurtarıcısıdır. Birçok şekilde ve her mevsim yerini koruyabilmekte olan nadir kıyafetlerimizdendir. Bu nedenle de çok kıymetlidir.

Bir ekoseli gömlekle çeşit çeşit kombin oluşturabilir ve bir kıyafetle dünyaları kurtarabilirsiniz. Bu nedenle eğer gardırobunuzda bir ekoseli gömleğiniz yoksa mutlaka en az iki rengi almalı sizde bu tasarruflu kombin seçeneklerinden yararlanmalısınız.

Yaz Mevsiminde Ekoseli Gömlekle Tarzınıza Katkı Sağlayın.

ekose-1

Mesela yaz mevsiminde hafif esen bir hafa olduğunda atlet badinizin üzerine bir ekoseli gömlek giyerek üstünüzü tamamlayabilir. Altınıza ister kısa kot şortlarınızdan isterseniz dar pantolonlarınızdan giyin artık kendi tercihiniz.

Sonbahar Koleksiyonunuzda Mutlaka Ekoseli Gömlek Olmalı.

ekose-2

Ayrıca sonbaharda atlet üstüne giyebileceğiniz uzun kollu ekoseli gömleklerinizin üzerine şık baharlık şallar alarak çapraz spor çantanızı da takarak, özgür kız modunda dağ, tepe, taş gezebilirsiniz. Bu nedenle de mutlaka ekoseli gömlekler edinmelisiniz.

Kışın Ekoseli Gömleklerle Sıcacık Kazaklarınıza Enerji Katın.

ekose-3

Ekoseli gömleklerin en sevilen kombin şekli kışın kazaklarla birlikte olanıdır. Çünkü dönemin modasında özellikle kısa kazaklar çok fazla yer almaktadır bu nedenle de herhangi bir kazağınızın altına uygun renkleri olan ekoseli gömlekleri giyebilirsiniz. Kombininize alternatif sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda dizüstü ekoseli uzun gömleklerinizi mini elbiselerinizin üstüne giyerek bir farklılık oluşturabilirsiniz.

ekose-4

Bir önceki yazımız olan Evinizin Girişini Dekore Ederek Enerjinizi Yükseltin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Ekose Gömleklerin Modası Hiç Biter mi? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ