Kadına Dair Herşey

El Terlemesine Bitkisel Çözüm

El Terlemesine Bitkisel Çözüm

Ellerin terlemesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Günlük hayatı etkileyen ve zor durumda bırakan el terlemelerine evde çözüm bulabilmek artık çok kolay. El terlemesi tedavisi için bitkisel yöntemler uygulayabilirsiniz.

el terlemesine cozum

El Terlemesi Doğal Çözüm

Heyecan, stres, sinir, aşırı kilo, menapoz, enfeksiyon gibi nedenler ile bu sorunu yaşayanlar için el terlemesine bitkisel çözüm Ahmet Maranki tarafından açıklanmıştır.

  • Ahmet Maranki El Terlemesi Çözümü

Gün içerisinde en az iki kez ellerinizi elma sirkesi veya üzüm sirkesi ile yıkayınız. Daha sonra normal su yardımı ile sabun kullanmadan durulayın. Düzenli kullanımda bu sorundan kurtulmak mümkündür.

  • Deniz Tuzu ile El Terlemesine Çözüm

2/3 su bardağı deniz tuzu ve 2/3 su bardağı elma sirkesini karıştırarak ellerinizi bir leğen içerisinde yaklaşık 20 dakika bekletin. Ellerinizi duru su ile yıkamadan kurulayın. Haftada iki gün bunu uygulayın

  • Kekik Yağı ile el Terlemesine Çözüm

7 damla kekik yağını ellerinize dökerek ovuşturun. Masaj yapın ve pamuklu bir eldiven giyerek sabaha kadar bekletin. 1 hafta boyunca her gün uygulayın.

El Terlemesine Çözüm Önerileri

  • Adaçayı ile El Terlemesi Çözümü

Gün içerisinde 2 bardak adaçayı içerek el terlemelerinizi hafifletebileceksiniz. El terlemesine bitkisel çözüm arıyorsanız mutlaka adaçayından yardım almalısınız.

  • Domates Suyu ile El Terlemesi Çözümü

Sabahları bir fincan kadar domates suyu içerek el terlemelerine karşı dur diyebilmek de mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Bölgesel İncelme Kürleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


El Terlemesine Bitkisel Çözüm Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ