Kadına Dair Herşey

Sevdiğiniz İnsana Kendi Ellerinizle Hediye Hazırlayın

Sevdiğiniz İnsana Kendi Ellerinizle Hediye Hazırlayın

Para vererek aldığınız hediyeler de elbette düşündüğünüzü göstermesi bakımından değerlidir tabi ki.Sonuçta hediye almanın,hediye etmenin manası büyüktür.Büyüğü küçüğü olmaz diye boşuna dememişler.Ancak bir de kendi ellerinizle hazırladığınızı düşündüğünüzde değerinin birkaç kat daha fazla olacağı kesindir.Düşünmenin de ötesinde sevdiğiniz insana kendi ellerinizle hediyesini hazırlamanız çok daha derin anlamlar taşır.Peki neler yapabilirim diyorsanız buyrun başlayalım.

Sevdiğiniz insana yapacağınız el emeği 12 hoş hediye

Kuponlar hazırlama:

El emeği hediyeler 1

Ona özel olarak kuponlar hazırlayabilirsiniz. Burada yapacağınız iş gayet basit.Üzerine sizden yapmanızı isteyebileceği konuları yazın.

  • 1 bardak su rica edebilir miyim?
  • Bana sandviç hazırlar mısın?
  • Bir şarkı söyler misin?

Bu kuponları istediği zaman kullanabilmesi için vakit verebilirsiniz. Örneğin: “Bu sabah kahvaltıyı ben hazırlarım” kuponunu verdiğinizde, sizden ne zaman kahvaltı hazırlamanızı isterse bu kuponu size göstermesi yeterli olacaktır.

Işıklı bir çerçeve

Bir çerçeve edinin ve içerisine resminizi yerleştirin. Ardından her özel gününüze ait kısa mesajları buraya yazın.

El emeği hediyeler 2

Mesaj panosu

El emeği hediyeler 3

Her hafta için ayrı bir mesaj hazırlayın. Her hafta için içinizden geçen dileklerinizi yazacağınız ve birbirinizin yüzünü güldüreceğiniz mesajlar bırakabilirsiniz.

Atkı Örün

Kendi el emeğiniz ile ona kış günlerinde kullanabileceği sıcacık bir atkı örün. Böylece sizin emek vermeniz, o atkıyı oldukça değerli bir hediye haline getirmiş olacaktır.Hatta yapabiliyorsanız atkının bir köşesine baş harflarinizi yerleştirin.

El emeği hediyeler 4

 

Kravat Hazırlayın

Eğer marifetliyseniz internetten kravat kalıpları çıkartabilir ve evde kendiniz kravat hazırlayabilirsiniz. Böylece sevgilinizin iş hayatında bu kravatı takmasını sağlayabilirsiniz.

El emeği hediyeler 5

 

Fotoğraflarınızdan Tablo Yaptırın

 

Komik anılarınızı içeren fotoğraflardan tablo yaptırma fikri oldukça iyi bir fikir olacaktır. Herkes en iyi çıktığı, en photoshop içeren fotoğraflarını çerçeve yaparken siz en doğal hatta en çirkin çıktığınız fotoğrafları tablo yapın.

El emeği hediyeler 6

Tuzluk Oyunu Hazırlayın

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunu olan tuzluk oyunu hazırlayarak ufacık bir kartonla saatlerce eğlenin.Tuzluğu hazırlarken her bir kısmına ilişkinize dair sorular yazın.Ne zaman tanıştık?En çok sevdiğim yemek nedir gibi.

El emeği hediyeler 8

 

Kartlar Hazırlayın

Siz yanında yokken okuyup eğlenebilmesi için neşeli kartlar hazırlayın.Bu yöntem biraz klasik ama oldukça etki bırakacak bir yöntemdir.Önemli olan gerçekten hiç fark etmeyeceği yerleri bulmanızdır.Örneğin bir kart yazıp,belki de 1 ay sonra giyeceği bir montun cebine koyun.Belki etkisi neden 1 ay sonra olsun ki diye düşünürseniz,hepsini de o şekilde saklamayın tabi.Ancak burada önemli olan geleceğe mesaj vermektir.Şayet uzun bir süre sonra görebileceği bir notsa ona uygun yazılar yazın.

El emeği hediyeler 9

Geçirdiğiniz günleri ona anlatın

Geride bıraktığınız koca bir yılı, anılarınızı ve fotoğraflarınızı ona anlatmak için bir pano size yeterli olacaktır. Bu panoda birbirinden güzel anılarınızı, komik hatıralarınızı, romantik dakikalarınızı yazabilir ve hem okurken hem de yazarken eğlenebilirsiniz.

El emeği hediyeler 10

 

Kendi Elleriniz ile Çikolata Yapın

Çikolata hazırlamak oldukça eğlenceli ve bir o kadar da kolay. Çikolatalar satın alın. Kalıplara önce kuru yemiş ve şekerlemeler ekleyin. Daha sonra üzerine erittiğiniz çikolataları ekleyin. Dondurun ve sevgilinize güzel bir kutu eşliğinde ikram edin.

cikolata

Kendi Tabu Kartlarınızı Hazırlayın

Klasik tabu kelimelerinin aksine kendinize özel olan kelimeleri tabu oyununuza dâhil edin. Arkadaşlarınızı da davet ederek eğlenceli vakitler geçirin.

El emeği hediyeler 12

Bir film yapın

Bunun için çok detaylı ekipmanlara ihtiyacınız yok.Sevdiği arkadaşlarından O’nun hakkındaki düşüncelerini kameraya karşı anlatmasını isteyin.Bunun için telefon kameranız bile yeterli olabilir.Ardından bunu arka plana biraz müzik vererek bir film haline getirin.

film-yapmak

 

Bir önceki yazımız olan Uyuma Şekliniz İlişkinizi Size Anlatıyor başlıklı makalemizde ilişkiler ve uyku pozisyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Sevdiğiniz İnsana Kendi Ellerinizle Hediye Hazırlayın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ