Kadına Dair Herşey

En Güzel Düğün Ayakkabıları

En Güzel Düğün Ayakkabıları

 

Gelinliğin altına kullanılan gelin ayakkabıları en az gelinlik kadar önemlidir ve gelinliği tamamlayan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. En güzel düğün ayakkabıları 2016 sezonunda yaz gelinleri için tasarlanarak birbirinden farklı modeller sade, klasik, ışık ve sıradışı tasarımlar ile sizlerin beğenisine sunuldu.

Sizler gelinliğiniz için en uygun olacağını düşündüğünü gelin ayakkabınızı seçerken en güzel düğün ayakkabıları arasından seçimler yapmadan ve gelinliğinizin hareketli sıra dışı bir gelinlik ve ona uygun sadece bir seçim yaparak her açıdan dikkat çekmeyi değil dikkatleri yalnız çekmek istediğimiz noktaya yönlendirecek şekilde kombin oluşturmalısınız.

2016 en güzel düğün ayakkabıları arasında gelinler için olduğu kadar damatlar için de özel tasarımlar yerini almakta,en klasik ya da en sıradışı haliyle damatlar için uygun olabilecek tasarımlar, damatlık, smokin ya da takım seçiminize uygun şekilde seçilebilmektedir. Gelin çiçeği, gelin tacı, duvak, ayakkabı ve takılar gelinliğin tamamlanmasını sağlayan aksesuarlardır ve sizler ayakkabı seçiminde de gelinliğinizin önüne çıkan değil gelinliğinizin görünümünü tamamlayan seçimler yapmaya dikkat edin. Bakışların yalnızca gelinin üzerinde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezonda da görmüş olduğunuz renkli gelin ayakkabı tasarımları bu sezon da devam etmekte payetlerle işlenmiş parlak farklı tonlarda ayakkabı modelleri platform veya Stiletto tarzını uygulanmıştır. Fiyonk detayı, gelinlik modellerinde olduğu gibi en güzel düğün ayakkabıları motifi olarak da kullanılmış olup sizlerin beğenisine birçok tarzda ayakkabı üzerinde sunulmuştur. Bu sezon gelinliklerde dantel modasının hüküm sürdüğünü varsayarsak dantel işlemeli gelin ayakkabıları da sezonun en çok tercih edilen gelin ayakkabıları arasında yer alabilir.

Bu sezon en güzel düğün ayakkabıları arasında yine dolgu topuklu platform topuklara işlenmiş olan kadın, erkek ve düğün karikatürlü seçenekler bulunduğu gibi,taşlar ve ışıltılarla süslenmiş topuk detayı ön plana çıkarılmış birçok gelin ayakkabısı modeli de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca zarafet katacak olan inci ile bezenmiş gelin ayakkabıları da yine siz gelinlerin en güzel düğün ayakkabıları seçenekleri arasında yer almaktadır. Düğününde rahatlıktan vazgeçemeyen gelin adayları için babetlere işlenmiş bir geline yakışacak kibarlık da, zarif, ince süslemeler ve Potin tarzı fiyonklu tasarımlar muhteşem görünüşleriyle en az gelinliğiniz kadar şık ve tarzı olan seçimler arasında yer alabilir.

Bir önceki yazımız olan Fiş Almasam Ne Olur Diyeceğiniz Beymen Ürünleri başlıklı makalemizde beymen ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.


En Güzel Düğün Ayakkabıları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE