Kadına Dair Herşey

En Güzel Kapalı Tesettür Gelinlikler

En Güzel Kapalı Tesettür Gelinlikler

 

Gelinlik bir kadının en zarif görünmesini sağlayacak olan tek kıyafettir ve gelinlik en özel günde kadınların üzerlerinde taşıdıkları bir kıyafettir. Bu yaz sezona ait öne çıkan en güzel kapalı gelinlikler arasında geçtiğimiz dönemlerden de bildiğimiz ve severek kullandığımız gelinlik modelleri bulunmaktadır.

En güzel kapalı gelinlikler yazımıza başlarken sizlere önerebileceğimiz ilk modellerden bir tanesi balık modeli kuyruklu duvaklarda taş detayları ve bacak kısmına kadar da taşlarla bezenmiş muhteşem bir görünüm sağlayan zarif ve sade gelinlik modeli sezonun en favori gelinlik modellerinden biridir.

Prenses model uçuş uçuş etekleri olan,kolları balonlu kırık beyaz renge sahip,göğüs kısmı hafif pileli ancak belde oluşturulan drapeler, kusursuz bir dal görüntüsünü ortaya çıkarırken yalnızca tülden ancak etek uçlarında danteller olan kapalı gelinlik modelleri sezonun en çok tercih edilen ve en güzel kapalı gelinlikler arasında gösterilebilecek bir modeldir.İspanyol kol ve yaka detaylı Fransız dantelinden elde edilmiş eteklere kadar dantellerden oluşan hafif kabarık gelinlik modeli ,sade bir duvakla tercih edebileceğiniz en güzel gelinlik modelleri arasında bulunmaktadır.Sırt ve arka etek detayı tamamen dantelden oluşan kuyruklu ve kuyruğu da dantelden oluşturulmuş sade ancak sizi muhteşem bir görüntüye ulaştırabilecek en şık kapalı gelinlik modelleri arasında yer alan  tasarım yine bu sezon en güzel kapalı gelinlikler arayan genç kızların tercih olabilir.

Yaka ve kol detayı tamamen dantelden oluşturulmuş, basen bölgesine kadar vücudu sımsıkı saran, bel bölgesi renkli taşlarla bezenmiş ve etek uçlarında da tül üzerine işlenmiş gelinlik modelleri olan gelinlikler bu sezon kapalı gelin adayları için özel tasarımlar arasında yer almaktadır.Gelinliğin üst kısmında hafif dalgalanmalar ve bölümler oluşturularak da üst bölümde tamamen savaroski taşlar ile işleme yapılmış etekleri oldukça kabarık ve bazı bölgelerinde yine swarovski taşlar işlenmiş muhteşem tasarımlar gelin adaylarının tercihine sunulmuştur. Bunlar dışında sıradışı kapalı gelinlerin tercihine sunulan ,balık ya da prenses model gelinlikler de tasarlanmıştır. En güzel gelinlikler arasında gösterebileceğiniz birçok tasarım harikası gelinlik bu sezon sizleri de kendine aşık edecek ve seçim yapmakta zorlandıracak.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Düğün Ayakkabıları başlıklı makalemizde düğün ayakkabısı ve gelinlik ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.


En Güzel Kapalı Tesettür Gelinlikler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ