Kadına Dair Herşey

En Güzel Nişan Yüzükleri

En Güzel Nişan Yüzükleri

 

 

Şık olmak, kişilerin zevkine göre değişkenlik gösterse de; nişan alyansı modellerinde şık olmak kadar önemli olan bir başka konu da sürekli olarak kullanılacak olan ve sembol niteliği taşıyan bu yüzüğün kullanışlı olmasıdır. Bu noktada pırlanta sırataştan oluşmuş alyans modellerini deneyebilir, değerli taşlardan yapılmış ya da bu taşlarla süslenmiş sarı ve beyaz altın karışımından elde edilen ürünleri kullanabilirsiniz. Bunun yanında en güzel nişan yüzükleri arasında, özel tasarım yüzükleri de kullanabilir; isminizin baş harflerini veya isimlerinizin tamamını yüzüklerinizin üzerine taşlarla veya altın kaplama detaylar ile işletebilirsiniz.

Nişan ya da evlilik tarihi veyahut da isimlerin baş harflerinin üzerine yazılı olduğu ve stres yüzükleri olarak da tercih edilen şık nişan yüzükleri tamamen sizin hayal ürününüz olacak şekilde tasarımcılar tarafından tasarlanabilir ve size özel olarak yapılabilir. Özel olarak tasarlanan tasarımları sizler de parmağınız da taşımak istiyor veya annenizden kalmışçasına bugünlerde de oldukça popüler yüzük modelleri haline gelen eski tip nişan yüzüklerini, seçerek nişanınıza veya birlikteliğinizin sembolü olarak kullanmak istiyorsanız galerimize göz atabilirsiniz.

2016 yılının en güzel nişan yüzükleri, kullanışlı olmaları açısından da düşünüldüğünde, çok eskilerde annelerimizin veya babaannelerimizin de kullanmış olduğu boru şeklindeki incecik alyanslara benzetilmiş durumda. Bugün o yüzüklere benzer bombeli dolgu tasarımlar da sizlerin tercihine sunulmuş ve çiftler tarafından büyük ilgi görmüştür.

Sırataş yüzükler ile kombinlenerek kullanılabilen ince tasarlanmış nişan yüzükleri, tek taşlar ile birlikte kullanılması açısından da oldukça kullanışlıdır. Bu alyansları günlük ev işlerinizi yaparken dahi rahatlıkla kullanabilir, böylece alyansınızın yıpranmasını dert etmekten kurtulursunuz. En güzel nişan yüzükleri ve ömür boyu taşımaktan gurur duyacağınız alyans modelleri seçilirken özen gösterilmeli ve sizlere bu yüzükleri sağlayacak olan kuyumcunun satmış olduğu markaya da dikkat etmelisiniz. Ayarı düşük olan çabuk yıpranan ürünler yerine daha kaliteli ve uzun süre kullanılan nişan yüzüklerini seçmelisiniz. Siz de kuyumcunuza çok özel tasarım sipariş verebilir ya da en klasik alyans modellerinden, en güzel nişan yüzüklerini seçerek bu modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Satın aldığınız yüzüğün bu senenin trend nişan yüzükleri arasında bulunmasını sağlarken aynı zamanda en son çıkan modeller arasında bulunmasına da dikkat edin.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kapalı Tesettür Gelinlikler başlıklı makalemizde kapalı gelinlik modelleri ve tesettür gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.


En Güzel Nişan Yüzükleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE