Kadına Dair Herşey

En Güzel Saç Modelleri 2017 Trendleri Ve Yapılışları

En Güzel Saç Modelleri 2017 Trendleri Ve Yapılışları

En güzel saç modelleri belki biraz iddialı bir cümle.Çünkü herkesin zevki ve rengine göre,surat şekline göre değişen modeller mevcut ancak bu yazıda son dönemlerin ve özellikle 2017 en güzel saç modelleri ne olacak sorusuna yanıt olabilecek modelleri seçmeye çalıştık.Özellikle de resimli şekilde nasıl yapıldıklarıyla birlikte.

En güzel saç modelleri 2017

2017 senesinde biraz daha farklı modelleri uygulayabiliriz.Biz kadınlar her zaman saçlarımızı yapaken şunu bekleriz aslında.Gün boyu karmaşanın içinde bizi rahatsız etmesin ama bir o kadar da güzel görünsün.İşte buradaki modelleri de sizi hem rahatsız etmeyecek hem de şık ve zarif gösterecek olanlardan derledik.Örneğin bu modeller..

en güzel saç modelleri

 

güzel saç modelleri kolay

örgü saç modelleri

 

En güzel saç modelleri aksesuar kullanılarak yapılan saç modelleridir. Bu tarz aksesuarlar saçı modele sokabilmek için kullanılır. Örneğin bir Japon tokası. Japon tokaları sıkı bir topuz yapmak için harika bir aksesuardır. Özellikle uç kısımlarının modelli ve geniş oluşu son derece hoş ve cool bir tarz. En güzel saç modeli tarzı daha çok saça üstten krape yapılarak oluşturulan modellerdir. Saçlarını topuz yapmayı seven bayanların özellikle tercih ettikleri faklı topuz modelleri mevcut. Üstelik bu modelleri yapmak son derece kolay ve pratik.

En Güzel Saç Modelleri İçerisinde Topuzlar

En  güzel saç modeli olarak kadınların en çok tercih ettikleri topuz modelleri son derece kolay. Aşağıdan veya yukarıdan kancalı lastik ile toplanan saçlar topuz tokası ile harika bir topuza dönüştürülebilir. Hatta istenirse orta kısmında bir tutam bırakılarak maşa ile kıvrık yapılabilir. Ya da kenarındaki bir tutam örülerek etrafından dolaştırılabilir. Bu şekilde tarz bir topuz modeline sahip olmak mümkün. Topuz modelini illa sıkı sıkı yapmak şart değil. İsteğe bağlı olarak dağınık ya da yarı dağınık yapmak da mümkün.

topuz saç modeli

Elektriklenen Saçlar İçin En Güzel Saç Modelleri

Elektriklenen saçlar için en güzel modeller saçların sakin görünmesini sağlayan modellerdir. Bu modelleri elde edebilmek o kadar da zor değildir. Öncelikle saçları krem ya da briyantin ile yumuşatmak gerekir. Sonra saça istenen model verilebilir. İstenirse saç düzleştiricisi ile saçlara su dalgası modeli verilebilir. İstenirse düzleştirilip atkuyruğu yaptıktan sonra, kuyruğu biraz yükseltmek için saçın bir tutamı kuyruğun etrafından dolaştırılabilir. En güzel saç modeli stilleri kadınların evde pratik olarak hazırladıkları farklı tarzlardır. Kuaförlerde her gün yapılan saçlar yıpranıyor ve yıpranan saçları forma sokmak çok daha zordur.

Bir önceki yazımız olan Bakır Saç Rengi Ve Göz Alıcı Tonları başlıklı makalemizde bakır renk ve saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


En Güzel Saç Modelleri 2017 Trendleri Ve Yapılışları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ