Kadına Dair Herşey

En İyi Eyeliner’ı Seçmek İçin Bilmeniz Gerekenler

En İyi Eyeliner’ı Seçmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Son yıllarda makyajın eşsiz parçası olan eyelinerlar kozmetik ürünler satan mağazaların vitrinlerini dolduruyor. Eyeliner hayatımızda önemli bir rol oynuyor.  Eyeliner makyajını göze uygulamak ise oldukça zor görünüyor. Kritik işlemleri bildikten sonra uygulama aşamasında ufak dikkatlerle endişelenmeden en iyi makyajı yapabilirsiniz

Uygun Fiyata Sahip En İyi Eyeliner Çeşitleri

Eyeliner modelleri kendi arasında likit, jel ve kalem eyeliner olarak ayrılmaktadır. Kalem eyeliner çeşitleri dağılma ve bulaşma tehlikesi göstermezler.Fakat jel ve likit eyelinerlar çok daha pürüzsüz gözükmektedir. Yoğun şekilde görünen eyeliner çeşitleri likit ve jel çeşitleridir. En iyi eyeliner hangisi sorusu çeşitlerine göre değişmektedir.Burada sizler için fiyatlarıyla ve kalitesiyle seçebileceğiniz çeşitleri bir araya getirdik.

Essence marka Superfine Eyeliner Modeli

essence-superfine-eyeliner

The Balm Schwing Eyeliner

the-balm-schwing-eyeliner

Alix Avien Eyeliner Pen

alix-avien-eyeliner-pen

Kullanımı Kolay Eyeliner Modelleri

Kalem modellerin gün içinde dağılması ve yok olması kalitesiz model olmadığı müddetçe pek mümkün değildir.  Likit eyeliner tipleri oldukça keskin ve belirgin görünüme sahiptir. Likit eyeliner kapakları fırçalı küçük tüplerde piyasada bulunmaktadır. Fırçaların ucu kalem şeklinde de olan eyeliner modelini kullanmakta çok rahat ve pratiktir. En iyi jel eyeliner modelleri bile bazen dağılabilmektedir.

Dumanlı Bakışlar İçin Eyeliner

eyeliner-modelleri Likit eyeliner modellerinin eksi yönü ise uygulamadan sonra kurumasının vakit alabilir olmasıdır. En iyi eyeliner rengi konusunda kesin bir kanaat yoktur. Siyah eyeliner çarpıcı, iddialı bakışlar oluşturur. Kahverengi eyeliner göze çarpmayan, dikkat çekmeyen dumanlı hava vermektedir. Simli eyeliner modelleri ise cıvıl cıvıl ve parıltılı bakışlar yaratmaktadır. En iyi eyeliner çeşitleri araştırılarak doğru şekilde kullanılmalıdır.

Ten Rengi Eyeliner

Son yıllarda hızlı bir şekilde piyasaya çıkan ten rengi eyeliner da diri ve canlı bakışlar kazandırma konusunda iddialıdır. Beyaz eyeliner uygulaması ise daha büyük görünmesi istenilen gözler için birebirdir. Beyaz ve ren rengi eyeliner modelleri kirpik diplerine sürülmektedir. En iyi eyeliner nasıl çekilir bilmeli ve doğru şekilde uygulanmalıdır. Yumuşak ve parlak bakışlar elde etmek için ise gri renk eyeliner tercih edilmesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Göz Şeklinize Göre Makyaj Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde badem göze makyaj, çekik gözlere eyelenir ve yuvarlak gözlere eyelenir hakkında bilgiler verilmektedir.


En İyi Eyeliner’ı Seçmek İçin Bilmeniz Gerekenler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ