Kadına Dair Herşey

En İyi Mobilya Markaları İle Siz Tanıştınız Mı?

En İyi Mobilya Markaları İle Siz Tanıştınız Mı?

Gittikçe yoğunlaşan gündelik hayat koşullarında akşam eve döndüğümüzde evimiz tam bir sığınak haline geliyor. Özellikle bu noktada mobilya markaları ve mobilya seçimi en önemli tercihler arasına giriyor. Biz de bugün yeni evleneceklere, evinin mobilyalarını değiştirmek isteyenlere ve mobilya meraklılarına mobilya markalarını derledik. Türkiye’de 50 Bin civarı mobilya markası bulunurken bu markaların birçoğu yerel olarak kalmış kalan kısımda bulunan markalar da güçlü firmalar kadar bilinmiyor. Ama siz de çok iyi bilirsiniz ki bir markanın adı kadar kalitesi de önemlidir. Size bir fikir oluşturması itibariyle hazırlanan bu yazıda öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki; büyük firmalar genel üretim yaparken özel üretimleriyle meşhur olan markalar da mevcuttur. Çocuk ve genç odalarında ayrı, büro mobilyalarında ayrı, baza ve yatak üretiminde ayrı devleşmiş firmalar da mevcuttur.

Çocuk ve Genç Odalarınız için; Çilek Mobilya

Eğer aradığınız şey çocuk veya genç mobilyası ise mobilya markaları arasından mobilya seçimi yaparken Çilek Markasını tercih etmelisiniz. Çilek mobilya çok ve genç odalarında güvenilir, ergonomik, fonksiyonel tasarımlar yapan bir markadır. 25 yıldır sektörde bulunan çilek mobilya sadece çocuk ve genç odaları üretmektedir. Çocukların ve gençlerin taleplerini çok iyi gözlemleyen firma tam da ihtiyaca yönelik mobilyalar üretmektedir.

Oturma Gruplarında Bir Lider; Bellona

1997 yılından beri Kayseri’den tüm Türkiye’ye yayılan Bellona, tercihleri hem şık hem kullanışlı hem de hesaplı mobilyalardan yana olan tüketicilerin ilk mobilya seçimi olmalıdır. Şık mobilya markaları içinde ilk sıralarda ipi göğüsleyen Bellona, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve yıllarca performans sağlayacak mobilyaların garantisini veriyor.

Bürolarda Şıklık; Bürotime

1980 yılından kurulan şirketle, 1997 yılında büro mobilyaları üretmeye başlayan Bürotime, ofis mobilya markaları içinde Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biridir. İş hayatının stresine, bütün gün hareketsiz kalınması zorunlu olan ofis hayatına karşılık Bürotime size öncelikle konforu vaat ediyor. İş yeri mobilyalarında özellikle sandalye ve koltuk tasarımlarıyla öne çıkan firma işlevsellik ve ergonomik modelleriyle tüketicileri tercihi oluyor.

Bir önceki yazımız olan Salon Dekorasyonunda Renk Cümbüşü başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon önerileri ve salon dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.


En İyi Mobilya Markaları İle Siz Tanıştınız Mı? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ