Kadına Dair Herşey

Erkekler Neden Yalan Söyler

Erkekler Neden Yalan Söyler

Erkekler tabii ki zor durumda kaldıklarında bu durumdan çabucak kurtulabilmek için ve eşlerini incitmemek adına yalana başvururlar. Peki erkekler neden yalan söyler? Çoğu erkek eşini incitmekten korktuğu için sorulan soruya doğru cevap vermek yerine daha yumuşak cümlelerle ifade etmeye çalışırken aynı zamanda yalan da söylemiş olur. Erkekler neden yalan söyler? Yerine erkekler hangi konularda daha çok yalan söylerler konusunda da düşünmek gerekir.

Kadınlar görsellere çok önem verirler ve partnerlerine her zaman nasıl göründüklerini, giydikleri kıyafetlerin nasıl olduğunu, yakıştığını, saç rengi gibi birçok konuda soru sorabilirler. Her konuda net olmayı seven kadınlar bu konuda eşlerinin verdikleri tepki çok fazla olan ise ve olumsuz bir yorum yapmış ise ister istemez üzülürler. İşte tam bu nokta da erkekler neden yalan söyler? konusuna gelirsek partnerlerinin mutsuz olmasından korktukları ve verdikleri yorumun devamında başka başka sorularla da karşılaşmamak için bir çırpıda hiç yakışmayan bir elbiseye dahi çok yakışmış, içerisinde çok güzel görünüyorsun gibi cevaplar verebilirler.

Birlikte yaşamanın vermiş olduğu birçok sorumluluk sonrasında erkekler eşlerini mutlu etmek için kim o zaman aslında çok önem verdikleri kriterlere önem vermiyormuş gibi davranabilirler mesela en basit yapılan hatalardan bir tanesin eşinizin tıraş bıçağını kullanmak aslında erkekler bu konuda oldukça rahatsızlık duyarlar ancak partnerlerine bunu söylemekten çekilebilirler. Bu nedenle bu tür konular da kişisel bakım ürünleri ve traş bıçağı gibi özel ürünleri kullanırken sizler mesafeli davranmalı eşlerinizi bu tarz durumlara sürüklememelisiniz.

Düzenli ve seviyeli bir ilişki yaşıyorsanız erkekler neden yalan söyler gibi sorular aklınıza takıldığında partnerinizin sizi neden aldatıyor veya bu konuda neden yalan söylediği gibi sorular asla aklınıza gelmez. Sizler daha çok partnerinizin günlük ve genellikle de sizinle alakalı konular da yalan söylediğini düşünür dışarıdayken bir başka kadına baktığını veya bir başkasıyla birlikte olduğunu düşünemezsiniz.

Erkekler neden yalan söyler sorusu yerine erkekleri yalana iten sebepler nelerdir? Şeklinde sorgulamak çok daha doğru olacaktır. Sizlerde kadınlar olarak partnerinizin üzerine fazla gitmemeli ve onun neticede bir erkek olduğunu düşünerek aklınıza gelen her soruyu rahatlıkla sormamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Düğün Fotoğrafları İçin Püf Noktalar başlıklı makalemizde düğün fotoğrafçılığı hakkında bilgiler verilmektedir.


Erkekler Neden Yalan Söyler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ