Kadına Dair Herşey

Erkeklerde Değiştiremeyeceğiniz 10 Davranış

Erkeklerde Değiştiremeyeceğiniz 10 Davranış

Burada yer alan maddelerden en az bir veya birkaçına körü körüne bağlı bir erkek mutlaka hayatınıza girmiştir.Erkeklerin her zaman “Kadınlar böyle,kadınlar şöyle” genellemesinden hareketle,buyrun bir de erkeklerin dünyasına göz atalım.

Futbol Tutkunu Erkekler: Bilindiği üzere futbol erkeklerde bambaşka bir dünyadır. Bayanlar için 22 kişinin top peşinde koşmasından öteye gidemeyen futbol, erkekler için bir tutkudur. Maç izlerken kendisinden geçip futbolculara ahkâm kesmeleri fakat halı saha maçına çıkınca büyük yenilgiler almaları da büyük bir tezatlık oluşturur.

Erkek Huyları 1

Ana Kuzusu Erkekler: Herkes annesini sever ve elbette baş tacıdır. Fakat bazı erkeklerde anneler kusursuz ve dokunulmazdır. Bu sebeple sevgili veya eşlerine zor anlar yaşatabilmektedir. Eşleri onlar için saatlerce lezzetli yemek sunumları dahi hazırlasalar, annelerinin evinde içtikleri çorbadan daha fazla zevk almaktadırlar.

Erkek Huyları 2

Araba Meraklısı Erkekler: Her yeni çıkan model erkekleri daha fazla etkilemektedir. Daha yeni bir araba dahi alsalar hep gözleri bir sonraki yeni çıkan araba modellerindedir. Hep bir üstünü isteyen erkekler bütün araba marka ve modellerini bilirler.

Erkek Huyları 3

Erkek Arkadaşları ile Kopamayan Erkekler: Evlenseler dahi erkek arkadaş muhabbetlerinin yeri başkadır. Fakat geceleri erkek erkeğe çıkan erkekler eşlerini oldukça sıkmaktadır. Her aktiviteyi erkek arkadaşları ile gerçekleştirmek istemeleri oldukça can sıkacaktır.

Erkek Huyları 4

Alışverişten Nefret Eden Erkekler: Kendileri için birkaç dakikada biten alışveriş, eşleri için saatler süren alışveriş maceralarından sıkılmaktadır. Aslında onları çok da zorlamamak gerek ve kız kıza alışverişe çıkmak daha doğru olabilecektir.

Erkek Huyları 5

Spor Tutkunu Erkekler: Vücut geliştirme ve fit olma konusunda takıntılı olan erkekler bu nedenle spordan vazgeçememektedir. Bazı erkekler vaktinin büyük çoğunluğunu spor salonlarında harcamaktan büyük keyif almaktadır.

Erkek Huyları 6

Romantik Olamayan Erkekler: Kadın erkek ilişkilerinde en çok tartışma konusu olan olgu da erkeklerin romantik olmamasıdır. Küçük hediyeler, romantik sürprizler gibi kelimeler erkeklerin üzerine kabus gibi çöker. Bir türlü bu konuda kendilerini geliştiremezler. İstisna olan erkekler de elbette bulunur ama o da herkese denk gelmez.

Erkek Huyları 7

Güzel Kız Görünce Dönüp Bakan Erkekler: Maalesef bir türlü bu alışkanlıktan kurtulamayan erkekler vardır. Nice kavga sebebi, nice ayrılık sebebi olan bu davranış erkeklerin ruhuna işlemiş olan ve oldukça rahatsız edici bir huydur

Erkek Huyları 8

Pahalı Saat Tutkunu Erkekler: Erkeklerin fazla aksesuar takabilme şansı olmadığı için genel olarak saatlere ağırlık vermeleri normaldir. Bu nedenle pahalı erkek saatleri daha fazla satış görmektedir.

Erkek Huyları 9

Evde İş Yapmayan Erkekler: Ev işi ile arası olmayan, yumurta dahi kıramayan erkekler her kadının korkulu rüyasıdır. Bu nedenle de erkeklerin biraz olsun bu konuda kendisini geliştirmesi beklenir fakat beklenen hiçbir zaman gerçekleşmez.

Erkek Huyları 10

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler başlıklı makalemizde aşk ve romantik hakkında bilgiler verilmektedir.


Erkeklerde Değiştiremeyeceğiniz 10 Davranış Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
CLOSE
CLOSE