Kadına Dair Herşey

Erkeklerin Kadınlarda Hoşlandıkları 6 Davranış

Erkeklerin Kadınlarda Hoşlandıkları 6 Davranış

Aslında erkekler kadınlar kadar karmaşık bir beyin yapısına sahip değillerdir. Söylediklerinize inanmaya meyilleri varlıklardır erkekler. Kendi akıllarının da karışık olduğu birkaç konu vardır tabi ki, hem güzel ve bakımlı olmanızı isterler hem de makyajsız ve ev kıyafetleriniz ile de sizi çok severler. İş erkeklerin tam olarak ne istediğini anlayabilmektedir. Yine de sıralayacak olursak Erkekler kadınlardan ne isterler?

Özverili, Anaç ve Düşünceli Kadınlar

Erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışlardan biri de çocuklar ile arası iyi olan kadınlardan her zaman etkilenirler çünkü erkekler zaman zaman Şefkat görmeye ihtiyaç duyarlar bu neden ile şefkatli kadınlarla birlikte olmayı tercih ederler.

Yaşantısının her alanında başarılı, yardım etmeyi seven ve hayattaki hedefleri konusunda kararlı kadınlardan hoşlanırlar.

Her İşlerini Erkeklere Bırakmayan Kadınlar

Fazla nazik, ellerini hiçbir işe sürmeyen kadınlardan hoşlanmıyorlar, çünkü kadınlarında yapabilecekleri işleri sırf güzel görünmek adına erkeklere bırakmalarından son derece rahatsızlar. Biraz ellerinizi batırıp, tırnaklarınızı kırmayı göze almalısınız, tabi bütün işleri kendiniz halletmeye çalışın demiyorum.

Abartılmamış Dekolte

Bakımlı kadınlar her zaman daha dikkat çekici bulunmuşlardır. Çok abartmadan hafif bir dekolte ile kendinize ve fiziğinize güvendiğinizi belli edin bu hem çok hoşuna gidecektir hem de diğer erkeklerin dikkatini seksapellikteniz ile çekmediğiniz için rahatsız olup kıskanmasını önleyecektir.

Ayrıca size olan güvenini de arttıracaktır.

ask

Her Şeyden Şikâyet Eden Kadınlar

Ne kadar güzel olursa olsun veya ne kadar sevilirse sevilsin dırdır eden bir kadın her erkek tarafından itici bulunur. Sakal tıraşı ol, dolabı dağıtma, ilişkimiz çok monoton, parfüm sık, daha dün topladım evi vs… Bu liste bu şekilde uzayabilir, bu kadar baskıcı kadınlardan sadece erkekler değil kimse hoşlanmaz bu kadın tipi olmamaya özen gösterin.

Kimse her şeyi sorun olarak gören biri ile birlikte olmak istemez unutmayın.

Sürprizler Yapan Kadınlar

Onun hoşlandığı filme bilet alan bir kadın erkeğin ne istediğini biliyordur. Ayrıca sadece sesini duymak için telefon etmenizde ilişkinizde gösterdiğiniz özveri ve samimiyetiniz ile erkekler tarafından çok etkileyici olacaktır. Ayrıca erkeklerin kadınlarda hoşlandığı davranışlar arasında onların zevklerinden hoşlandığınızı belli etmeniz onları beğenmenizden de etkileneceklerdir. Ya da aile bireylerini ondan habersiz akşam yemeğine davet etmeniz, olmadı arkadaşlarını davet edin bundan da oldukça hoşlanacaklardır.

Ne kadar kokulu mumlardan hoşlanmadıklarını söyleseler de mumlar ile hazırlanmış romantik ortamlar onları etkileyecektir. Hele ki birde evde kimse olmadığı halde sadece partneriniz için hazırlandıysanız değmeyin keyfine.

Kadınların Günlük Hayatta Yaptıkları Hareketlerden Etkilenirler

Kadınları duş alırken izlemekten etkilenen çok fazla erkek vardır. Giyinirken beklemek zor gelse de soyunurken izlemeyi severler, kadınları oje sürerken etkileyici bulurlar ve uyku gibi savunmasız, masum hallerine bayılırlar, ayrıca kadınları erkekleri elleri ile beslemeleri de erkekler tarafından son derece etkileyici bulunmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan İlişkiyi Kurtarma Yolları başlıklı makalemizde ilişkiyi kurtarmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Erkeklerin Kadınlarda Hoşlandıkları 6 Davranış Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ