Kadına Dair Herşey

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev Dekorasyonu Fikirleri

Evlerimiz bizlerin dış dünyadan sıyrıldığımız, yeri geldiğinde iş yaşantısını kapısında bıraktığımız, yeri geldiğinde de işlerimizi evimizden yönettiğimiz yaşam alanımızdır. Bazı zaman olur ki hiç dışarı çıkmadan saatlerce evde vakit geçirebiliriz. Evimiz aslında kendimize ait dünyamızdır. Hal böyle iken ev dekorasyonu da bizler için önemlidir. İşte siz değerli okuyucularımız için önemli olan ev dekorasyonu ile ilgili fikirler vermek istiyoruz.

Vintage Mobilyalar

Evlerimiz ayna gibidir. Bu ayna bizim ruhumuzu yansıtır. Evimizde kullandığımız ürünler bizim kendi tarzımızdan doneler taşır. Eğer retro tarzını seviyorsak ev dekorasyon fikirleri olarak size vintage mobilyaları tavsiye ederiz. Bu mobilyalar geçmiş dönemlerdeki mobilyaların ya bire bir orijinalleri oluyor. Ya da bire bir orijinal modellerine bağlı kalınarak yapılıyor. Bu mobilyaları birde vintage tarzdaki aksesuarlar ile desteklerseniz eviniz tam istediğiniz gibi olacaktır.

vintage-mobilyalar

Perde Modelleri

Evlerimizin gelinliği perdeler de dekorasyon için önemlidir. Koltuk takımlarınıza uygun yada tamamen zıt renkte perde modelleri ve tül modelleri ile evinizde şıklığı yakalamanız mümkündür.

Halı Modelleri

Evlerimizde gün boyu kullandığımız halıları da unutamayız dekorasyon yaparken. Bu sene bol bol renkli, geometrik desenli , diyagram desenli ve 3 boyutlu halılar çok moda sade bir tarzda ya da renksi olan evinizi resimdeki gibi renkli halı modelleri ile şenlendirebilirsiniz.

Çocuk Odası

Son olarak çocuk odalarında da hem çocuk sayınıza uygun hem de dar alanları çok kullanışlı hale getiren mobilyaları tercih etmeniz sizlerin de rahat etmesini sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Son Trend Halı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Ev Dekorasyonu Fikirleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ