Kadına Dair Herşey

Ev Kapısı Dolguları Ve Aksesuarlarına İlişkin Öneriler

Ev Kapısı Dolguları Ve Aksesuarlarına İlişkin Öneriler

Kapıların Önemi

 En son model ev kapıları arayışınıza başladığınızda bilmeniz gereken kapıların insan yaşamının önemli bir parçası olduğu. Zira misafirlerinizin ve aileniz eve döndüklerinde ilk karşılaştığı eşyanız olan kapılar üzerinde pozitif hissi çok önemli. Çünkü mahremiyetinize açılan kapılar şıklığınızın ve detaylara verdiğiniz önemin bir yansıması niteliğinde. Kapı seçerken en önemli detay şüphesiz kapıların sahip oldukları sağlamlık fakat küçük dokunuşlarla artık teknoloji bizler için sadece dayanıklı kapılar üretmekle kalmıyor ayrıca şık kapılara sahip olmamızın önünü açıyor. İçinde bulunduğumuz yüzyılın modası çelik kapılar. Oldukça sağlam ve dayanıklı kapılar muhteşem bir izolasyon da sağlıyor. Ayrıca ev içinde özellikle farklı dekorlar oluşturabilmek içinde kapılar üzerinde değişiklikler yapabilmek mümkün.

En iyi ev kapısı dolgusu malzemesi ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş birçok farklı ürün var fakat yaygın olarak kullanılan ve öncelikli tercih edilen kapı dolgusu okal levhalar olarak biliniyor. Çok kolay uygulanabilir olması ve ses izolasyonu ısı izolasyonu söz konusu olduğunda mükemmel sonuç verebiliyor. Başta okullar ve hastaneler olmak üzere iç kapı dünyasında evlerinde ilk tercihi konumunda yer alıyor. Okal levhalar oldukça hafif malzemelerdir. Ayrıca darbelere karşı son derece büyük dayanıklılık gösteren kapılar eğilme ve yangına karşı da dayanıklılık sunmaktadır. Evlerin iç kapılarında en çok tercih edilen kapılarda diğer modeller ise meşe kapılar maun kapılar çam kapılar ve düz Amerikan kapılar diyebileceğimiz sade kapılar olarak öne çıkmaktadır.

Farklı ve ilginç ev kapısı aksesuarları arıyorsanız paspaslar ve duvar süsleri ilk tercihleriniz arasında yer alacak. Ayrıca kapı içi için ahşaptan imal edilmiş anahtarlıklar ve dış kapı için üretilmiş karo taşlı plaka yılın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Ayrıca gözetleme bölümü için çiçek buketleri yılın en moda kapı süsü aksesuarları arasında yer almakta. Kapı içi için önerilebilecek bir başka ayrıntı ise anahtar asmak için hazırlanan dekoratif ve şık anahtar askıları olacak.

Bir önceki yazımız olan Halı Seçiminde Kritik Öneriler başlıklı makalemizde Halı boyutu nasıl olmalı?, Halı Seçimi İle Tarzınızı Yaşatın ve koltuğa göre halı seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Ev Kapısı Dolguları Ve Aksesuarlarına İlişkin Öneriler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ