Kadına Dair Herşey

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

 

 Evde yemek yaparak para kazanmak bu aralar en çok revaçta olan para kazanma yöntemleri arasında yer alıyor. Örneğin son zamanlarda moda olan evde zeytinyağlı sarma işi kadınlar arasında çok tutulan bir iş oldu.

Enteresandır ki kadın satıcıların alıcıları yine kadınlar oluyor. Emeğin değerini bilen kadınlarımız hem cinslerinin ekmek kapısı oluyor.

Evde Mantı İşi

Evde mantı yaparak para kazanma işi bir kadına değil, birçok kadına iş kolu oldu. Bir evde toplanan üç beş adet kadının birlikte yaptıkları kilolarca mantıyı satmaları gelir düzeyi çok güzel bir iş ama bir o kadar da zahmetli bir iş. Ayrıca bu iş için özellikle dükkan tutan kadınlar da yok değil.

Evde İşyerlerine Yemek İşi

Evde yapılan yemeklerin iş yerlerine servisi olan bu iş harika bir iş kolu. Evde iş yerlerine yemek yaparak para kazanmak hem kadınları çok fazla yormayan bir iş kolu hem de zaten yapmak zorunda oldukları akşam yemeğinin biraz fazla yapılması demek. Yani ekstra bir çaba harcamaya gerek bırakmıyor. Sadece yemeği biraz fazla yapmak yeterli oluyor. Geliri müşterisi düzenli olduğu sürece düzenli olabiliyor. Azami 700 TL gibi aylık geliri var.

Evde Süsleme

Evde süsleme işinden para kazanma daha çok silikon tabancası ile oynamayı seven kadınların tercihi. Nikah şekerleri, bebek şekerleri, kapı süsleri, hastane odası süsleme ve benzeri bir çok süsleme işi bu kategoriye dahil.

 

Bir önceki yazımız olan Bülent Ersoy'un Takısı Dalga Konusu Oldu başlıklı makalemizde aksesuar, bülent ersoy ve takı hakkında bilgiler verilmektedir.


Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ