Kadına Dair Herşey

Evinizi Genişleten Dekoratif Aynalar

Evinizi Genişleten Dekoratif Aynalar

Ev dekorasyonu denince akla ilk gelen ürünlerden olan aynalar, hem evinize görsel anlamda büyük katkıda bulunur hem de mekanın daha geniş ve daha ferah algılanmasına yardımcı olur. Geniş ve şık olarak dekore edilmek istenen evlerin vazgeçilmez dekor ürünlerinden olan aynalarda birçok model seçeneği de bulunur. İster küçük, ister büyük isterseniz de evinizin bazı odalarında tavanlarda bir aynaları kullanabilirsiniz. Farklı ve yaratıcı ayna tasarımları ve kullanım şekilleri ile ilgili hayal gücünüzü biraz zorlayarak evinizde yaratmak istediğiniz havayı aynalar ile kolayca ortaya koyabilirsiniz.

Evinizi Daha Geniş Göstermek İçin Ayna Seçimi

Dekoratif Ayna Modelleri

Evinizin her alanında kullanabileceğiniz farklı dekoratif ayna çeşitleri bulunmaktadır. Koridorlarda tavandan yere kadar uzayan geniş aynalar, oturma odalarında çoklu şekilde tasarlanmış küçük renkli aynalar, misafir odalarında şık ve büyük oymalı ve desenli aynalar kullanabileceğiniz gibi mutfağınızda ve yatak odanızda da birbirinden farklı aynalar kullanabilirsiniz. Farklı dekoratif aynalar kullanmak isteyen kişiler için kare, üçgen, daire ve daha birçok geometrik şekilde aynaları bulmak da mümkün. Birden fazla aynanın bir arada kullanıldığı farklı ayna tasarımları ile de evinizi daha geniş gösterme fırsatını elde edebilirsiniz.

Evinizi Genişleten Dekoratif Aynalar

Farklı geometrik desenlerde tasarlanan ayna modellerinin yanı sıra kuş, çiçek, yıldız, yaprak, kelebek ve benzeri doğadan figürlerin kullanıldığı aynaları da evinizde dekor amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Özellikle oturma odalarında sıklıkla kullanılan bu aynalar arasından sizin zevkinize hitap eden ürünü kolaylıkla seçebilir, istediğiniz alanda özgür bir şekilde kullanabilirsiniz.ayna-resim

 

Duvar Aynaları İle Mekanları Genişletin

Ev ve ofislerde daha geniş ve daha derin mekan algısı yaratmak için en çok kullanılan dekor ürünü aynalardır. Ayna modelleri arasında bu hissi en çok veren aynalar da tabi ki duvar aynalarıdır. Büyük çerçeveler içerisine yerleştirilen duvar aynaları, ister dikey ister yatay bir şekilde konumlandırılsın, her koşulda mekana bir derinlik algısı kazandıracaktır. Özellikle evde bulunan nişler içerisine yerleştirilen aynalar, bu derinlik algısını çok daha fazla güçlendirecektir. Oturma odası, koridor, yatak odası ve benzeri alanlarda karşılıklı olarak konumlandıracağınız aynalar da istediğiniz geniş ve daha ferah alanı elde etmenizi sağlayacaktır.ayna-picture

Bir önceki yazımız olan Salon Dekorasyonlarında Kadife Yükselişi başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri, dekorasyon önerileri ve ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Evinizi Genişleten Dekoratif Aynalar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ