Kadına Dair Herşey

Evinizde Marakeş Tasarım Havası

Evinizde Marakeş Tasarım Havası

Sizi bu yazımızda dekorasyon fikirleri konusunda mistik bir yolculuğa çıkaracağız. Büyülü mistik dünyalardan hoşlanıyorsanız bu tasarımları evinizde de görmek için sizler için özel olarak tasarlanmış Marakeş dekorasyon tasarımları ile evlerinizi büyüleyici esrarengiz bir havaya dönüştürebilirsiniz. Daha çok pembe, mavi ve turuncu renklerin hakim olduğu marakeş esintisinde aynı zamanda kum renkleri de hakim durumdadır. Şöyle düşünün; Yakıcı bir çöl sıcağında mistik bir rüzgarın sizi sararak masmavi bir gölde serinlediğinizi hayal edin. Bu hayali en güzel haliyle evinizdeki eşyalara, aksesuarlar ve evin istediğiniz her bölümüne yansıdığını düşünebilirsiniz. Ne kadar hoş bir hava değil mi? Sanki bambaşka gizemli bir yolculuğa her an hazır gibi bekliyorsunuz. Evinizde bu duyguları her an yaşamak için bu tarzda ürünleri satın alabilirsiniz. Ürünleri incelediğimizde birçok mistik ürün çeşidine rastlayabiliyoruz. Benim kum rengi perdeler ilk dikkatimi çekti ve çöl temalı mistik duvar saati ilgimi çekti. Siz de kendi zevkinize uyan bir ürünü seçebilir ve evlerinizde dekor için uygulayabilirsiniz.

marakes-tarzi-1marakes-tarzi-2

 

 

 

 

 

Marakeş Mistik Hava Aksesuarlarda da Kendini Hissettirmiş

Aksesuarlar bazıları için çok gerekli olmayan bir ev ürünü olsa da benim gibi düşünenler varsa aksesuara önem vereceklerdir. Bence bir evin ev olduğunu hissettiren ve evi tamamlayan ürünlerden biri de aksesuarlardır. Bu anlamda aksesuarlarda mistik hava ve efsanevi büyüyü yakalamak isteyenler için birçok seçenek bulabilirsiniz. Çok hoş mistik tablolar, pembe, turuncu ve kum renginin buluştuğu fincanlar, mistik çağrışım yapan mumluklar, berjerler, puflar ve daha pek çok aksesuar ve aynı zamanda mobilya tarzında ürünler bulabilirsiniz. İstediğiniz ve en çok beğendiğiniz ürünü seçip alabilir ve evinizde mistik büyüleyici bir hava oluşturabilirsiniz. Bunun için satış yerlerine giderek çok daha farklı ürünleri de inceleyebilir ve çok daha fazla seçeneği bir arada görebilirsiniz.  Evinizin her bölümünde o büyüleyici havayı yakalamak istiyorsanız odanızın ihtiyaçlarına göre aksesuar seçiminde bulunabilirsiniz. Örneğin çalışma odanızda kitaplık ihtiyacı vardır doğal ağaç ham maddesiyle yapılmış bir kitaplık tercih edebilirsiniz ya da yatak odanıza romantik bir hava katmak için mistik mumluklar tercih edebilirsiniz. Bunun gibi her oda için eksik objenizi tamamlayabilirsiniz.

marakes-3

Marakeşin Büyüsünü Evinizde Estirin

Evinizde mistik bir hava estirmek için Marekeş tarzı ürünler ile evinizi mistik büyüleyici bir havaya sokabilirsiniz. Bunun için tümden evinizi değiştirmenize de gerek yok. Bu bir mistik halı olabilir veya bir berjer olabilir ya da çok hoş mistik bir tablo olabilir. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre istediğiniz ürünü satın alarak o mistik büyüleyici esintiyi evinize sokabilirsiniz. Mistik bir yolculuğa çıkmak için kilometrelerce uzakta olan çöl ülkesine gitmenize gerek yok. Aldığınız mistik ürünlerle o büyüleyiciyi havayı her daim evinizde de yaşayabilirsiniz.

marakes-tarzi-3

Bir önceki yazımız olan Country Tarzında Muhteşem Evler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Evinizde Marakeş Tasarım Havası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ