Kadına Dair Herşey

Evinizin Girişini Dekore Ederek Enerjinizi Yükseltin

Evinizin Girişini Dekore Ederek Enerjinizi Yükseltin

Evimizin en önemli köşelerinden bir tanesi de girişidir. Çünkü evimize girer girmez bize enerji vermesi gereken ve evimize girerken hoş geldiniz diyen en değerli köşedir evin girişi. en çok dekore edilmesi gereken en güzel hale getirilmesi gereken giriş bölümü genellikle ihmal edilmektedir. Ancak, eğer evinize güzel girersiniz tüm ev size büyük güzellikler sunacaktır. bu nedenle dekorasyona girişten başlamalısınız.

 

Evin girişi nasıl dekore edilir.

 

  1. Eğer uzun bir girişe sahipseniz ferahlığını etkilemeden çok fazla boğmadan dekore etmelisiniz.

 

  • Çok dar bir girişe sahip iseniz sadece şık bir ayna ile girişinize enerji katabilirsiniz.

 

  • Çeşitli tablolarla girişinize güzel bir hava katacak şık bir tarzda tablolarla güzel bir geçit yapabilirsiniz.

ev-girisi-1

 

  • Çeşitli nostaljik fotoğraflarınız ile dekor edebilir ve tüm özel anılarınızı burada sergilerken aynı zamanda evinizin girişine nostaljik bir hava katmış olursunuz.

ev-girisi-2

  1. Eğer girişiniz bir şifonyer koyabilecek kadar genişse uygun bir şifonyer üzerine enerjinizi tamamlayacak ayna ile girişinizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca şifonyer üstüne tablo ve benzeri ürünler de ekleyebilirsiniz. Yine fotoğraflarınızdan oluşturacağınız çeşitli çerçevelerle şifonyerinizin üzerine duvarınıza fotoğraf dekorasyonu yapabilirsiniz.

ev-girisi-3

  1. Girişiniz geniş ve ferah ise, bu alanda şifon yerleriniz ile birlikte oturma alanı da oluşturabilirsiniz. Yani dekorasyonun yaptığınız yere iki tane iki kişilik berjer takım yara sandalye koyarak güzel bir alan oluşturabilirsiniz.

ev-girisi-5

  1. Girişinizde değerlendirilecek alanlar varsa bu alanları dekore yapabilirsiniz şık kütüphane ve kitap okuma alanı yaparak renkli kitap okuyabileceğiniz alanlarla girişinizi dekore edebilirsiniz.

ev-girisi-4

Bir önceki yazımız olan Davetlilerinize Küçük Kanepeler Hazırlayın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Evinizin Girişini Dekore Ederek Enerjinizi Yükseltin Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ