Kadına Dair Herşey

Evlere Şıklık Katacak Dekorasyonlar

Evlere Şıklık Katacak Dekorasyonlar

Yaşam alanlarımızı, daha şık ve kullanışlı alanlara dönüştürmek mümkün. Bunun içinse, evlere şıklık katacak bazı dekorasyon fikirleri bulunuyor. Küçük ve basit tüyolarla, evleriniz için rahat ve şık bir konsept oluşturabilirsiniz.

Sade Ve Uyumlu Renk Seçimleri:

Öncelikle evinizin şık görüntüsünü sağlamak için eşya kalabalığına bir son vermelisiniz. Gerek aksesuar, gerek mobilyaların fazlalığı sıkıcı ve dar bir alan oluştururken, odalarda küçük bir görüntü yaratır. Kullanacağınız eşyaların; çok işlevsel olmasıyla bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fonksiyonel ürünleri tercih etmeniz, odanıza ferah bir görüntü sunacak. Özellikle renk uyumlu, uygun renkleri kullanmanız odalara şıklık getirecek detaylardan biri olacak.

dekorasyon-modalari

Turkuazın çok moda olduğu bu günlerde, koltuk takımı ve perdelerde aynı tonların kullanılması ve halıdaki aynı ton çiçek desenleriyle odalara şık bir görüntü vermek mümkün olabilir. Renk seçimlerini zıt ve parlak renklerden seçmemek, tam aksine dengeleyici ve uyumlu renkler seçmek gerekiyor.

Vintage Ürünleri Ve Dekoratif Kutular:

Vintage ürünler, bu yıl da çok popüler ürünler arasında yerini alıyor. Bu türlerin kullanıldığı çok çeşitli ürünler bulmak mümkün. Bunların başında; abajurlar, yastıklar, puflar, çeşit çeşit kanvas tablolar geliyor. Odalarınızda kullanacağınız bu vintage ürünlerle, evinize hem şık, hem modern bir hava kazandırmak mümkün oluyor. Aynı zamanda ev dekorasyonu için,çok sık kullanılan detaylar arasına giren dekoratif kutular, odalara şıklık katan diğer aksesuarlar arasında yerini alıyor. Özellikle renk renk seçenekleriyle ilgi gören bu kutuların, ahşap olanlarıda çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

Home Interior Decoration

Home Interior Decoration

Ferforje Şamdanlar:

Özellikle çok şık ve klasik bir görüntü sunan ferforje şamdanlar, oturma odalarına modern bir hava katacak.Bu şamdanların beyaz ve siyah renkleri  sıkça kullanılıyor. Özellikle bu şamdanların duvar için olan modelleri en çok kullanılan modeller arasında geliyor.

Duvar Stickerları:

Duvarlara farklı ve hoş bir hava katan diğer ürünler arasında, yeni nesil duvar stickerları geliyor. Çeşit çeşit desenler sunan bu stickerlar ile, duvarlara hareket ve renk katmak mümkün oluyor. Kelebeklerin ve çiçeklerin en çok kullanılan stickerlar olduğunun dışında, sanatçı çizimleri ve çeşit çeşit sloganlarda epey ilgi görüyor. Bu stickerlar evlere şıklık katan dekorasyon ürünleri arasında kendine yer buluyor.

Bir önceki yazımız olan Ev Temizliğinde Zaman Kazanacağınız 13 Süper Tüyo başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Evlere Şıklık Katacak Dekorasyonlar Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ