Kadına Dair Herşey

Evlerinizde Retro Popart Havası

Evlerinizde Retro Popart Havası

Doksan öncesi yılların havasını evlerinize taşıyacak olan Retro Popart sizleri o yıllara doğru bir yolculuğa götürüyor. Geçmişten kopamayan ve o günlerin havasını solumak isteyenler için çok zevkli dekorasyon seçenekleriyle sizlerin karşısına çıkıyor. Puantiyeli koltuk takımlardan, klasik berjerlere, o günleri yansıtan tablo ve daha pek çok aksesuar seçeneklerine kadar geçmişten kopamayanlar için çok güzel bir dekor sunumları karşınıza çıkmaktadır.

Evinizin her bölümünde geçmişle bütünleşeceğiniz bir dünyanın kapıları açılmaktadır. Mutfakta renkli beyaz eşyalarına kadar her ince detay düşünülmüş. Akşam evininize geldiğinizde klasik bir hava yaşamak isteyenler için özel olarak dizayn edilmiş sunumlar ile evlerinde bu tarz stilleri görmek isteyenler için tasarlanmıştır. Geçmiş denilince filmlerdeki plaklar, eski tarz mobilyalar, şirin puantiyeleri desenler gözümüzün önüne gelir. İsteyenler için evinin her köşesini bu detaylar ile kombine etmek için tasarlanmış çok sayıda ürün bulursunuz. Koltuk, kanepe, renkli yastık kılıfları, puanlı ve renkli abajurlar ve çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

retro-popart-dekorasyon-

retro-popart-dekorasyon-1

 

 

 

 

 

 

Mutfağınızda Retro Popart Değişimi

retro-popart-dekorasyon-mutfak-1

Mutfağını yenilemek isteyenler klasik mutfak modellerinin ötesinde Retro Popart Klasiği mutfaklarını isterlerse renklendirebilirler. O yıllardaki rengarenk buzdolapları, fırınlar ve bir çok mutfak gereçleri, Yemek takımları, Sevdiklerinizle keyifli şekilde kullanabileceğiniz fincan takımları ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Yemek zamanları insanları bir arada toplayan en nadide ve özel anlardan biridir. Bu anları daha klasik yaşamak isteyenler için bu tarz dizayn edilmiş mutfak kombinleriyle isteyenler için özel olarak tasarlanmış ürünler bulabilirsiniz.

Merak ettiğinizi her şeyin çok daha fazlasını yakından görebilmek için ve ürünleri detaylı incelemek için mağazaları yakından inceleyebilirsiniz. Böylece sadece bilgi edinmekle kalmayıp aynı zamanda gözlerinizle de tasarımları çok daha yakından görmüş ve tanımış olacaksınız. İstediğinizi ürünü yakından tanıma imkanı bularak daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

 

Eski Modayı Evine Taşımak İsteyenler Retro Popart Tasarımını Deneyebilir

Eski modayı evine taşımak isteyenler Retro Popart tasarımını deneyebilirler. Eski klasik tarzlar ile evlerini döşemek isteyenler bu tasarımlar ile isterlerse evlerinin havasını değiştirebilirler. Eski klasik tarzları evinde görmek isteyenler için kullanabilecekleri birçok ev ürünü bulunmaktadır. İstedikleri ürünü seçip beğenerek evlerine hem modern hem de geçmişten kalma klasik bir hava katabilirler.

Evlerindeki tüm odalarda aksesuarlarda ve dahası görmek istedikleri her yerde bu değişimi yaşayabilirler. İsterlerse daha detaylı bilgi almak isteyenler yakından ürünleri görebilir ve karar vermek için daha net bir bilgi edinebilirler. İsterlerse evlerinin tamamını, isterlerse bir bölümünü bu tarzda döşeyerek o klasik geçmiş yılları evlerine taşıyabilirler. Aksesuar, mobilya, ev eşyası, beyaz eşya nerede görmek istiyorlarsa o ürünü alabilirler.  İsteklerine ve zevklerine göre ürün seçiminde bulunarak yaşamları için değişik bir yaşam alanı oluşturabilirler. Bunun için isterlerse ürünlerin satışının yapıldığı yere gelerek çok yakından o yılların havasını soluyarak tanıyabilirler ve tercihlerinde daha doğru karar alabilirler.

retro-popart-dekorasyon-modelleri

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Evinizde Marakeş Tasarım Havası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Evlerinizde Retro Popart Havası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ