Kadına Dair Herşey

Evlilikte Kamasutra

Evlilikte Kamasutra

 

Bu aslında sizin sandığınız tarzda Kamasutra değil.Evlilik hayatında çiftler arasındaki dialogları kamasutra sanatı ile anlatan çizimlerden oluşuyor.Mutlaka size de evinizde bu sanatı yakından uyguluyorsunuz diye düşünüyoruz.

 

Dürtme pozisyonu

Kamasutra-durtme-pozisyonu

Bu pozisyonda kadın,erkeğin oturduğu koltuğun altındaki tüm psilikleri ve sehpanın üzerine bıraktığı kuruyemişleri temizlerken,biraz daha temiz olması için erkeğini dürter.

 

Yüz yüze pozisyonu

Karma pozisyon

Bu pozisyonda erkek ve kadın yüz yüze bakar.Bu pozisyon çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirmesi açısından oldukça faydalıdır.Erkek bulaşık makinesine tabakları yerleştirirken,kadın da ona hangi düzende yerleştirmesi gerektiğini ve yaptığı hataları anlatır.

 

Nefes tutma pozisyonu

Temiz hava

Bu pozisyon özellikle uzun süre birlikte olan çiftlerin hayatına oldukça renk katar.Adam karısının çok yakınında bu hareketi yaparken,kadın ise nefes tutarak ya da ortamı terk ederek tepki verir.Yeni çiftler için bu pozisyonu pek önermiyoruz.

 

Aşkı doruklara çıkartma pozisyonu

İlişki analizi

Bu pozisyonda,bir yemekte ya da sohbette karşınızda tartışan evli ya da bekar çifte el ele tutuşarak sırıtın.

 

2+1 Pozisyon

cocuklu-pozisyon

Çocuklu ailelerin en alışık olduğu pozisyondur.Kocanızla tam aşk dolu bir geceye hazırlanırken,içeriden çığlıklarla gelen çocuğunuzu ortanıza alın.Ardından mışıl mışıl uyuyun

 

Alışveriş pozisyonu

alisveris

Bu pozisyonda kadın, erkeğin artık neredeyse 100 yıllık olan pantolonunu değişmesini ve artık yenisini alması noktasında ısrar eder.Erkek reddeder ancak kadın erkeğini itmek suretiyle götürmeye çalışır.

 

Yakın pozisyon

Yakın pozsiyon

Bu pozisyonda kadın bir anda erkeğin bulunduğu odaya girerken,erkek ise notebook ya da tabletini hızlı bir şekilde kapatmaya çalışır.Ardından hiç bozuntuya vermeden konuşmaya çalışır.

 

Çocuklar büyükannede pozisyonu

Cocuk ananesinde

Bu pozsiyonda çocuklar anane ya da babaannede kalır.Kadın ve erkek başbaşa vakit geçirmeye hazırdır.Önce güzel bir yemek yerler ardından TV karşısına geçer ve uyuya kalırlar..

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Böyle Odam Olsun Daha Ne İsterim Diyeceğiniz Odalar başlıklı makalemizde oda dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Evlilikte Kamasutra Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ