Kadına Dair Herşey

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Saç Rengi

1986 doğumlu Fahriye Evcen oynadığı Yaprak Dökümü dizinde meşhur olduktan sonra birçok farklı projede yer aldı. Aldığı her projede farklı rollere bürünen Fahriye Evcen en son rol adlığı Loreal Paris reklam filminde saç rengi ile kadınları adeta büyüledi. Birçok kadın aynı rengi tutturabilmek uğruna çalışıp duruyor. Ama aslınsa neyi nasıl yapmaları gerektiğini bilmedikleri için aynı rengi tutturamıyorlar. Fahriye Evcen saç rengini tutturmak için şimdi sizleri bazıları tüyolar vereceğiz.

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen Kahve Tonu

Fahriye Evcen’ in saç rengi hangi kahve tonudur? Yalnız bu rengi kullanacaksanız ten renginizin uyumuna çok dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü efsanevi kahve açık tonlarda güzel duruyor. Eğer açık bir ten renginiz var ise sizlerde bu saç rengini rahatlıkla deneyebilirsiniz. Eeğer saçınızı kuaförde boyatacaksanız sadece efsanevi kahve tonu istiyorum demeniz yeterli olacak. Ama evde kendiniz boyayacaksanız, marketten almanız gereken boyanın numarası 5,15 Paris Excellence Cream serisidir. Bu rengi uygulamak istiyorsanız saç tonunuzun açık olması gerekiyor. Koyu renk saçlarda tutması için iki ay içinde en az dört kere boyamak gerekiyor.

Boyama İşlemi Uygulama

Fahriye Evcen kahve saç rengi için öncelikle kutudaki eldivenleri takın veya marketten aldığınız eldivenlerden kullanın. Onlar daha kullanışlı oluyor çünkü eli kavrıyor. Kutudan çıkan eldivenler geniş olduğundan elden kayıp çıkabiliyor. Sonra boyanın kutusundan çıkan ilaç ve boyayı karıştırıp iyice çalkalayın. Daha sonra kendinize bir fırça bulun. Bu yumurta fırçası bile olabilir. Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın sürdükçe tek kat atlayıp diplere sürmeye devam edin. Sonra kırk dakika bekleyin ve yıkayın.

Fahriye Evcen kahve saç rengi

Saç Rengi Tek Seferde Tutmazsa Ne Yapacaksınız?

Fahriye Evcen kahvesini tutturamıyorsanız saçlarınız muhtemelen koyu renklidir. Bu yüzden on beş gün bekledikten sonra tekrar boyayın. Bu işlemi on beş günde bir tekrarlayın en az dört kere ama unutmayın bu arada saçlar yıpranacaktır. Bu yüzden iki kereden sonra bir ay ara verin. Fahriye Evcen kahverengini kuaförde tutturmak daha kolaydır. Çünkü bunun için saçlarınızda açıcı madde kullanırlar. Ama bu konuda gözünüz açık olsun fazlası veya fazla süre bekletme sonucu saçlarınız yanabilir.

Fahriye Evcen kahvesi

Doğal Yöntemler İle Saç Açma

Fahriye Evcen kahverengi saç rengi için saçlarınızı doğal yöntemler ile d açabilirsiniz. Bunun için biraz papatya yeterli olacaktır. Papatyayı kaynatın ve o suyla saçlarınızı şampuansız olarak yıkayın. Sonra yarım saat kadar güneşte beklemeniz gerekecek. Saçlarınızın biraz açıldığını fark edeceksiniz. Eğer daha fazla açılmasını istiyorsanız biraz fazla bekleyebilirsiniz ama dikkat edin başınıza güneş geçmesin. Saçlarınızın açılmasını sağladıktan sonra istediğiniz kahve tonlarına boyayabilirsiniz. Tutmaz gibi bir sorun söz konusu olmaz. Ayrıca bu işlemi uyguladıktan sonra kuaföre giderseniz daha az ücret ödeme ihtimaliniz yüksek. Böylelikle efsanevi kahve tonunuza kavuşursunuz.

Fahriye Evcen kahverengi saç rengi

Bir önceki yazımız olan Gözlerin Belirgin Gösterme Tüyoları başlıklı makalemizde Gözerin daha iri görünmesi için, Gözlerin belirgin görünmesi ve Gözlerin Belirgin Gösterme Tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.


Fahriye Evcen Saç Rengi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ