Kadına Dair Herşey

Femme Fatale Adriana Lima’nın Çekici Makyajı

Femme Fatale Adriana Lima’nın Çekici Makyajı

Femme Fatale Adriana Lima’nın Çekici Makyajı

Şık ve alımlı görünmek için ünlü modeller örnek teşkil ediyor. Doğru makyaj uygulaması beraberinde aydınlık ve çekici bir görünüm elde etmenizde etkili bir faktör. Uygulamaların başarılı şekilde sonuçlanmasında doğru ürün seçimi, ten ve makyaj malzemesi uyumu ve elbette doğru teknikler son derece önemli.

Femme Fatale Adriana Lima'nın Çekici Makyajı

Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü

etkileyici bakışlara sahip olmak

Pürüzsüz görünüm için makyaj malzemelerine sarılmadan önce cildinize gereken özeni vermeyi unutmayın. Fondötenler ya da diğer kapatıcılar sadece kusurlarınızı geçici bir süreliğine kapatmak üzere tasarlanmıştır. Makyajınızdan çok daha iyi sonuçlar almak için cilt problemlerinize yönelik tedavilere önem vermeniz ve yapısıyla bütünleşen ürünler kullanmak son derece önemli.  Elbette ten rengi de bu noktada öne çıkıyor. Fondöten, kapatıcı, pudra gibi kusursuz görünüm sağlayan ürünleri kullanırken ten renginizin bir ton açık ya da koyusunu almaya özen gösterin. Makyajda pürüzsüz görünüm için boynunuza da bu ürünleri sürmeyi unutmayın.

Pürüzsüz Bir Cilt Görünümü
Göz Kapaklarınıza Açık Tonlar

Işıldayan etkileyici bakışlara sahip olmak için bütün göz kapağınıza açık tondaki göz farını uygulamanız önerilir. Ayrıca kirpiklerinize de bolca maskara uygulayıp derinlik kazanan bakışlar elde edebilirsiniz.

 Göz Kapaklarınıza Açık Tonlar

Çarpıcı Dudaklar

Çarpıcı Dudaklar

Açık tonlarda göz makyajında dikkatleri dudaklarınıza çekmek daha kolay bir hal alacaktır. Mat görünen kırmızı tonlarda dudaklar için:

  • Önce dudaklarınızı nemlendirin
  • Ruju uygulayın
  • Pudra ve peçeteyle hafifçe üzerinden geçin.
  • Taşma olursa kulak pamuğu kullanın.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ten Rengi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizde Açık ten rengi, Ten Rengi Açma ve Ten Rengi Açmak hakkında bilgiler verilmektedir.


Femme Fatale Adriana Lima’nın Çekici Makyajı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ