Kadına Dair Herşey

Geçen Yaz Sezonunun En İyi Abiye Stili

Geçen Yaz Sezonunun En İyi Abiye Stili

Malumunuz yaz aylarında düğün, nişan, kına derken davetlerin birbirini kovaladığı günler peş peşe gelir. Davetlerde de pek çok kişinin tercihi ise abiye giyimden yana olabilmektedir. Bu nedenle abiye modasını yakından takip etmeye özen gösterirsiniz. Peki merak ediyor musunuz geçen yazın en iyi abiye stilleri arasında neler vardı. Hadi gelin 2016 yaz sezonu abiye modellerine yakından bakalım.

Lacivert Şıklığı

2016 yaz sezonu abiye modelleri arasında en çok dikkat çeken renk seçeneğindeki zenginlikti. Gerçekten de abiye kıyafetlerde renk tercihi oldukça fazlaydı geçen sezon. Ancak bunca renk arasından en çok tercih edilen ise lacivert oldu. Özellikle lacivert renginin tonlarında abiyeler sık tercih edilenler arasında yerini aldılar. Ayrıca lacivertten sonra en çok tercih edilen renk ise mor oldu.

trend-abiye-modleleri

Geçtiğimiz yaz sezonu abiye kıyafetler açısından tam bir dantel ve güpür sezonu oldu diyebilir. 2016 yılı abiyelerini incelediğinizde, pek çok abiye modelinde dantelin ve güpürün kullanımına rastlayabilirsiniz. Dantelin zarafeti ve güpürün gösterişi ile geçen yaz hanımlar abiye kıyafetleriyle oldukça şık göründüler. Hemen belirtmekte yarar var ki dantelli abiyeler bu yıl da sıklıkla karşınıza çıkacak gibi duruyor.

yaz-sezonu-abiye

Straplez Yine Gözde

Hemen her sezon olduğu gibi geçtiğimiz yaz sezonunda da straplez kesim abiyeler ön plandaydı. Straplez kesin göğüs ve omuz dekoltesi her abiye modeline uyum sağlayan ve abiye giyimde en çok tercih edilen modeller arasındadır. gerçekten de abiye kıyafetler için straplez tercihi oldukça şık görünümü ile göz doldurmaktadır. Hatta şöyle söylenebilir ki bu kesim abiyelere gelecek sezonlarda da rastlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Bebeklerimiz Bu Kışı Örgü Modelleriyle Hem Şık Hem Sıcak Geçirecek başlıklı makalemizde Bebek Örgü Modelleri, Örgü Modelleri ve pirinç modeli yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Geçen Yaz Sezonunun En İyi Abiye Stili Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ