Kadına Dair Herşey

Gecenin En Şıkları: Kırmızı Ve Kırmızı Tonlarında Abiyeler

Gecenin En Şıkları: Kırmızı Ve Kırmızı Tonlarında Abiyeler

Gün içerisinde giyim kuşamınıza oldukça dikkat etsek de özel geceler ve saygın davetler için yapacağınız seçimlerde her zaman için ekstra özene gerek vardır. Genelde tercihinizi abiye modellerden yana kullandığınız bu gecelerde tüm dikkatler üzerinizde olacağı için elbise seçiminde birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

Askıda çok güzel olan bir elbise sizin bedeninize uygun değilse içinde sandığınız kadar mutlu olamayabilirsiniz ya da dışardan baktığınızda çok sıradan duran bir elbise siz içine girdiğinizde vücudunuzla şahane bir bütünlüğe kavuşup çok şık durabilir. Ten renginize göre abiye modelleri seçerken renklere de bir o kadar dikkat etmelisiniz. Çünkü renkler elbise tasarımlarında temel alınan önemli unsurlardandır. Ancak herkes tarafından dikkat çekmek istiyor ve bordo, mürdüm, kırmızı ve kırmızı tonlarında abiyeler giymek istiyorsanız, o elbiseyi taşımanın bir o kadar da zor olduğunu önceden kabul ediyorsunuz demektir.

Kırmızı Ve Kırmızı Tonlarında Abiyeler

Bulunduğunuz gecede fark edilmemenizi imkansız kılmak için seçeceğiniz kırmızı ve kırmızı tonlarında abiyeler ile adınızdan sıkça söz ettirebilirsiniz. Ancak bu elbiselerin seçiminde çok dikkatli olmalısınız çünkü renk kadar önemli olan bir diğer faktör de elbisenin kumaşıdır ve birçok abiye modelinde yapılan yanlış kumaş seçimi hiç hoş olmayan sonuçlar doğurur. Çünkü yanlış kumaş hem elbisenin üzerinize oturmasını engeller hem de bedeninizi olduğundan büyük gösterip kusurlarınızın ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle abiye almadan önce mutlaka doğru kumaşı bulduğunuzdan emin olmalısınız.

Tamamlayıcı Detaylar

Abiye elbisenin bütünlüğü için en önemli kriterlerden biri de kullanılan tamamlayıcı detaylardır. Şık bir davete giderken en az abiye elbiseniz kadar şık bir ayakkabı ve çantanızın olması gerekir. Fakat bu seçimler doğru yapılmazsa karmaşaya neden olabilir. Örneğin: Kırmızı ve kırmızı tonlarında abiye modelleri zaten yeterince gösterişlidir, bu elbiselerle birlikte çok parlak, taşlı ya da işleme detaylı ayakkabı ve çantalar kullanırsınız gözü çok yorarsınız. Bu nedenle seçimlerinize, dokularına ve birbirleriyle arasındaki uyuma dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Gecelerin En Şıkı Olmak İçin Elbise Alternatifleri başlıklı makalemizde alternatif elbise modelleri, trend kısa elbiseler ve trend uzun elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.


Gecenin En Şıkları: Kırmızı Ve Kırmızı Tonlarında Abiyeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ